Sponzorovaný obsah

Tyčové vysávače ILIFE za neprekonateľné ceny! Predajca Hekka.com prichádza s ďalšou porciou kupónov

Ľahké tyčové vysávače ILIFE H11 a ILIFE G80 si nájdu svoje uplatnenie v každej domácnosti, tak neváhaj využiť neprekonateľné zľavy.

Ďalšia porcia exkluzívnych zľavových kupónov je tu. E-shop Hekka.com sa po čínskom novom roku púšťa opäť zhurta do výpredajov, ktoré rozhodne stoja za pozornosť. Tentokrát ukázalo šťastie na populárne tyčové vysávače od spoločnosti ILIFE. Modely ILIFE H11 a ILIFE G80 takmer určite zaujmú funkcionalitami a dizajnom, no v neposlednom rade cenou. Tá sa totižto po využití zľavových kupónov vtesná pod hranicu 100 eur. Poteší však nie len cena samotných vysávačov, ale aj úplne bezplatná doprava z európskych skladov, odkiaľ sú oba modely dodávané. Vyhnete sa tak aj zbytočným komplikáciám ako sú clo alebo DPH.

ILIFE H11 – pohodlne si poradí so všetkými zákutiami v domácnosti

ilife h11 vaha
Zdroj: Hekka.com

Tyčový vysávač ILIFE H11 takmer určite patrí medzi najľahšie tyčové vysávače na trhu. Hlavná časť vysávača váži iba 0,85 kg! Vysávač je tak možné využiť aj pri časovo náročnejšom vysávaní alebo pri vysávaní závesov a pod. . Vysávač sa pýši nízkou hmotnosťou najmä vďaka kompaktnému telu vysávač. V jeho útrobách sa však nachádza netradične silná výbava v podobe sacieho ústrojenstva so sacou silou až 16 kPa vo výkonnejšom a 8 kPa v menej intenzívnom režime vysávania.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
ilife h11 hlavica
Zdroj: Hekka.com

Kompaktné telo vysávača v sebe ukrýva aj veľkú 2 200 mAh batériu. Tá zabezpečuje chod vysávača po dobu 15 až 30 minút v závislosti od využívaného režimu. Nechýba ani integrovaný filtračný systém pozostávajúci z troch vrstiev, ktorý zbaví domácnosť aj tých najmenších alergénov.

ilife h11 filtracia
Zdroj: Hekka.com

Najväčšou prednosťou vysávača ILIFE H11 je však bezpochyby multifunkčná čistiaca hlavica s 360-stupňovou flexibilitou. Hlavica zabezpečuje vďaka dvom poháňaným valcom z mikrovlákna naozaj hĺbkové čistenie všetkých povrchov. Zároveň je však natoľko flexibilná, že umožňuje vysávanie aj tých najväčších zákutí v domácnosti. Samozrejme, v balení sa nachádzajú aj ďalšie multifunkčné nadstavce, ktoré si určite v domácnosti nájdu svoje využitie.

ILIFE G80 – alternatíva pre náročnejších

ilife g80
Zdroj: Hekka.com

Multifunkčný tyčový vysávač ILIFE G80 si zamilujú náročnejší zákazníci hľadajúci väčšiu porciu výkonu nehladiaci na najnižšiu váhu v kategórii. I keď sa aj tento model radí medzi kompaktné zariadenia, váhovo a rozmerovo je o čosi menej pohodlnou alternatívou ako ILIFE H11. Ponúka však významne vyššiu porciu sacieho výkonu, v najvýkonnejšom režime na úrovni až 22 kPa.

ilife g80 kefa
Zdroj: Hekka.com

Veľkou výhodou pri čistení domácnosti je aj integrovaná bočná kefa na čistenie rohov miestností či LED svietidlá priamo na hlavici vysávača pre lepšiu orientáciu pod nábytkom. Menšie vylepšenie oproti modelu H11 je možné registrovať aj vo filtračnom systéme. Ten sa v tomto prípade skladá až zo 4 jednotlivých filtračných vrstiev.

ilife g80 hlavica
Zdroj: Hekka.com

Viacerých záujemcov určite poteší aj väčšia integrovaná batéria s kapacitou až 2 500 mAh. Pri bežnom čistení tak vysávač vydrží až skvelých 45 minút. Ani v tomto prípade nechýba pokročilá výbava v podobe viacerých čistiacich hláv a nadstavcov priamo či šikovný úchyt priamo na stenu.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close