Týchto 20 aprílových noviniek na Netflixe, si nemôžete nechať utiecť, vyberie si každý!

Aj počas apríla do ponuky Netflixu pribudne množstvo kvalitných filmov a seriálov. Čo si vybrať?

Aké novinky nájdete na Netflixe?
Zdroj: Netflix, PNGwing, Úprava: Vosveteit.sk

Apríl sa začal pred pár dňami a aj počas tohto mesiaca pribudne do Netflixu množstvo nových filmov a seriálov. Nájsť si čas na všetky zvládne len málokto, no práve preto sme pre vás vybrali 20 tipov, ktoré sa oplatí vidieť. 

Pozrite si aprílové novinky na Netflixe

Baby Driver 

K dispozícii máte na Netflixe aj túto klasiku o šoférovi menom Baby, ktorý robí vodiča pre rôznych zločincov. Baby má pred sebou posledný džob, pri ktorom sa pokazí všetko, čo sa pokaziť môže. Film Baby Driver prekypuje svojským štýlom, humorom ale aj zaujímavým príbehom, ktorý vás udrží až dokonca.  

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Glass 

Režisér M. Night Shyamalan má vo svete filmov povesť režiséra, ktorý má rád prekvapivé zvraty. Vo filme Glass spája svoje superhrdinské univerzum, ktoré začal vo filmoch Vyvolený a Rozpoltený. Nepremožiteľný David a schizofrenik Kevin sa v psychiatrickej nemocnici stretávajú s mužom, ktorý je ozbrojený tajomstvami.  

Rivali 

Od kriminálneho filmu a thrilleru prechádzame k čistej “sandlerovke”. Rivali sú dnes už pomerne starou komédiou o mladíkovi z predmestia, ktorý sníva o kariére slávneho hokejistu. Problém je, že na túto profesiu mu chýba talent. Zisťuje však, že jeho divokú streľbu by mohol využiť v úplne inom športe.  

Niečo ako komédia 

Do ponuky Netflixu prišla aj povznášajúca komédia o hľadaní duševného zdravia na mieste, kde by ste to nečakali. Vystresovaný tínedžer Craig sa sám prihlásil do psychiatrickej liečebne, aby si aspoň na chvíľu oddýchol od svojho života. Nakoniec ale stretáva neobvyklého mentora, novú lásku a zisťuje, že svet môže byť aj oveľa šialenejší, než si spočiatku myslel.  

Matrix trilógia 

Matrix sa stal kultovým fenoménom a ak ste túto trojicu filmov ešte nevideli, od 1. apríla máte na to príležitosť. Pre tých, ktorí ešte o Matrixe nepočuli, film nás dostáva do sveta, v ktorom ľudia žijú v simulácii, o ktorej nemajú najmenšie potuchy. Hacker Neo ale tuší, že niečo nie je tak, ako sa zdá. Hľadá pravdu o záhadnom “Matrixe”, no zistí viac, než spočiatku plánoval.  

Molly a jej hra 

Nasleduje film inšpirovaný skutočným príbehom. Bývalá olympijská lyžiarka Molly začína viesť undegroundové pokerové hry s vysokými stávkami, čo upúta pozornosť FBI.  

Smrteľné stroje 

Smrteľné stroje zachytávajú svet, ktorý sa stal nehostinnou pustinou. Cez ňu sa premávajú obrovské stroje hľadajúce posledné suroviny, ktoré na našej planéte ostali. Tieto stroje sú v skutočnosti najväčšie mestá planéty a najväčším z nich je Londýn. Ten sa rozrastá tak, že pohlcuje menšie stroje. Tak sa do Londýna dostáva aj hrdinka Hester, ktorá má s vládcom mesta nevybavené účty. 

Teória všetkého  

Film je inšpirovaný životom jedného z najväčších géniov, aký kedy na Zemi žil. Zachytáva život Stephena Hawkinga a choroby, ktorá ho kompletne paralyzovala a pripútala k vozíku.  

Na mieste činu: Zabijak berlínskeho nočného života 

Dnes, 3. apríla sa do ponuky Netflixu dostáva aj niečo pre milovníkov true crime žánru. Film zachytáva prípad z Nemecka, ktorý sa odohral v roku 2012. Išlo o sériu vrážd, ktoré sa odohrali v berlínskych kluboch. Vraha nikto nevedel dolapiť, až dokým neprežila jedna z jeho obetí.  

Nevysvetliteľné javy 

Dnes sa do ponuky Netflixu dostáva aj táto dokumentárna miniséria, ktorú ocenia fanúšikovia záhad a tajomna. Každý diel sa zameriava na iný nevysvetliteľný jav, ktorý otriasol Spojenými štátmi.  

Ripley 

Zajtra, 4. apríla vychádza na Netflixe aj miniséria Ripley, zasadená do začiatku 60. rokov. Seriál nasleduje postavu Toma Ripleyho, ktorého si najmä bohatý muž, aby cestoval do Talianska a presvedčil jeho syna, aby sa vrátil domov. Tom však netuší, že keď túto prácu vezme, dostáva sa do života plného lží, podvodov a vraždy.  

The Antisocial Network: Memes to Mayhem 

Meme sa dnes stalo kultúrnym fenoménom, no tento dokument vychádzajúci 5. apríla, vás zavedie do minulosti. Od prvých meme obrázkov budete sledovať, ako sa anonymná webová stránka vyvinula na centrum pre chaos prenášajúci sa aj do skutočného sveta.  

Parasyte: The Grey 

Seriál vychádza 5. apríla a ocitnete sa vo svete, na ktorý brutálne zaútočili neznámi paraziti. Otázkou ostáva, kto vyrazí proti nim do boja a zachráni ľudstvo?  

Rozhovor dekády 

Film inšpirovaný skutočnou udalosťou zachytáva osudové interview princa Andrewa. Rozhovor dekády štartuje na Netflixe 5. apríla a približuje nám, ako reportérky z Newsnight získali rozhovor s touto prestížnou osobnosťou.  

Antracit 

Seriál Antracit rozpráva príbeh o starom prípade, ktorý sa opäť otvorí zmiznutím reportéra. Dcéra sa dostáva do malého horského mestečka, kde nie je všetko tak, ako sa zdá. Seriál vychádza 10. Apríla.  

Hans Zimmer: Hollywood Rebel 

Ak sa radíte k fanúšikom filmov, meno Hans Zimmer ste určite už počuli. Legendárny skladateľ nielen filmovej hudby sa podieľal na tých najväčších hollywoodskych projektoch. Viac o jeho živote a kariére sa môžete dozvedieť už 15. Apríla.  

Nabúchaná 

Opäť trochu staršia, no stále skvelá komédia. 16. apríla sa na Netflix dostane príbeh so života, ktorý by určite nechcel zažiť nikto. Alison sa po jednorázovke stala tehotnou a teraz musí skúsiť zariadiť si život s nie úplne vzorným mužom, ktorý ju v osudnú noc “nabúchal”.  

Jimmy Carr: Natural Born Killer 

V rovnaký deň sa do ponuky Netflixu dostane aj komediálny špeciál komika Jimmyho Carra. Ak patríte medzi fanúšikov stand-up komédie, určite ho poznáte ako človeka, ktorý si robí srandu z hocičoho a to aj dosť drsným spôsobom. Tešiť sa preto môžete na naozaj kvalitnú zábavu.  

Čierne vlajky 

Začiatkom 18. Storočia to piráti nemali také jednoduché. Všetky námorné veľmoci im vyhlásili absolútnu vojnu, no obávaný kapitán Flint si berie do svojej posádky mladého nováčika a spolu sa vydávajú zachrániť upadajúcu pirátsku základňu. 17. apríla prichádza seriál Čierne vlajky do ponuky Netflixu a pozrieť si môžete rovno všetky štyri série.  

Fiasko 

Na konci mesiaca, 30. Apríla, vychádza aj zaujímavý komediálny seriál Fiasko. V seriáli sa stretnete s príbehom debutového režiséra, ktorého prvé natáčanie skončí absolútnou pohromou. To všetko ale natočí štáb, ktorý vytvára “film o filme”. Strhne sa rad nečakaných udalostí, v rámci ktorých príde aj na vydieranie a sabotáž. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre