Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

TIP REDAKCIE | Veľký výpredaj z EÚ skladov. Telefóny a gadgety, ktoré stoja za zváženie

V pravideľných intervaloch sa vám snažíme prinášať tipy na zaujímavé ponuky, ktoré nájdeme v zahraničných e-shopoch, hlavne v čínskych kde cena častokrát podlieza už aj tak nízke ceny. Dnes sme si preto pre vás pripravili tip na niekoľko zaujímavých produktov z EÚ skladov (celú ponuku produktov nájdete tu), teda bez dodatočných poplatkov ako je CLO, DPH a podobne.

Prvým zariadením, ktoré by sme vám radi dali do pozornosti je smartfón od výrobcu Asus – ZenFone 2 4G Phabet, ktorý už ako podľa názvu tušíte prichádza s plnou podporou 4G a zaujímavým dizajnom. Poďme sa na ňho teraz pozrieť bližšie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: Produktová fotografia

Na prednej strane nájdeme 5,5“ FULL HD displej pokrytý krycím sklíčkom Gorilla Glass. Ďalej tam nájdeme ešte trojicu softwarových tlačidiel či prednú selfie kameru s rozlíšením 5MP. Zaujímavosťou tohto displeja je aj podpora chytrých gest.

Zdroj: GearBest.com

Na zadnej strane zase nájdeme kryt, ktorý inšpiráciu hľadal v  kovovom motíve. Tak isto nechýba ani kamera s rozlíšením 13MP  s podporou automatického ostrenia spolu s dvojitou diódou pre ešte lepšie zachytenie fotografií aj v horších svetelných podmienkách.

Zdroj: GearBest.com

Z hľadiska výkonu o chod smartfónu sa stará procesor od známeho výrobcu Intel (Z3560 64bit) so štvormi jadrami pracujúcimi na frekvencií až 1.8GHz, ktorému sekundujú 4GB operačnej pamäte RAM a 16GB úložného priestoru.

Mimochodom, zariadenie je dostupné v dual-sim verzii a s podporou technológie rýchleho nabíjania, ktorá dokáže nabiť zariadenie na 60% (celková kapacita batérie je 3000mAh) za rovných 39 minút.

Zdroj: GearBest.com

Ak vás zariadenie zaujalo nájdete ho na odkaze nižšie. PS: dostupné je v limitovanej ponuke za niečo málo nad 120€ spolu aj s poštovným.

Druhým našim tipom je Windows 10 Mobile phabet – Cube WP10, ktorý je momentálne dostupný za necelých 110€ spolu aj s poštovným.

Prívlastok Phabet dostal vďaka veľkosti displeja, ktorý dosahuje takmer 6“ a HD rozlíšenie. Na prednej strane nájdete ešte kameru pre zachytenie selfie fotiek.

Zdroj: vlastný

Na zadnej strane nájdete 5MP kameru a jednoduchý dizajn, ktorý neohúri, ale ani nesklame. O plynulý chod zariadenia sa stará štvorjadrový procesor Qualcomm MSM89090 pracujúci na frekvencií 1,3GHz, ktorému sekunduje operačná pamäť o veľkosti 2GB spolu s úložným priestorom 16GB s možnosťou jej rozšírenia.

Zdroj: vlastný

Zariadenie ďalej disponuje ako 3G tak aj 4G technológiou. Batéria tohto zariadenia dosahuje veľkosť 2850mAh. Zariadeniu sme sa extra venovali v minulosti v tejto recenzii.

Ak vás zariadenia zaujalo nájdete ho na tejto adrese.

Tretím našim typom je pamäťová karta, aby ste mali kam ukladať vaše dáta. Reč je konkrétne o karte Samsung, 10 triedy (rýchlosť čítania: 48MB/s, rýchlosť zapisovania: 20MB/s). SD karta podporuje tak isto nahrávanie 4K videí. Prejdime však teraz k dvom najdôležitejším parametrom, ktorými sú veľkosť a cena. Úložný priestor tejto karty dosahuje 32GB a jej cena je necelých 16€. Inými slovami 1GB vašich dát uložíte za 0,5€. Kartu nájdete na odkaze nižšie.

Zdroj: GearBest.com

Posledným našim tipom, ktorý poteší hlavne vaše „ratolesti“ (ako aj vás samotných) je tento dostupný dron, ktorého cenovka nie je ani 20€ spolu s poštovným.

Zariadenie sa môže pochváliť 2,4GHz signálom, možnosťou 360 stupňového ovládania, farebnými LED diódami, minimalistickým dizajnom a možnosťami prepínania rýchlosti.  Dron by mal bezproblémovo vydržať lietať 5-6 minút s dosahom až do 30m. Doba nabíjania je okolo 30-50 minút.

Zdroj: tlačová správa, úvodný obrázok (vlastný)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close