SpravodajstvoXiaomi

Tento Xiaomi smartfón bol ocenený ako najlepšie vybavený smartfón za dostupnú cenu: Ktorý to je?

Model Redmi Note 10 Pro bol ohodnotený ako najlepší smartfón v dostupnom segmente. Aké hodnotenie si tento model vyslúžil?

Koniec roka sa pomaly blíži a s ním i rôzne oceňovania či zhrnutia toho najlepšieho, čo bolo tento rok predstavené. Bez ocenení a pozitívnych hodnotení neodíde ani Xiaomi, ktoré nám tento rok stihlo predstaviť naozaj hojné množstvo zariadení. Najnovšie sa tak pozrieme na hodnotenie Trusted Reviews, ktoré oceňovalo smartfóny hneď vo viacerých kategóriách. A v čom inom by Xiaomi vynikalo, ako v dostupných smartfónoch so špičkovou výbavou? Tento jeden smartfón od ich dcérskej spoločnosti sa umiestnil hneď na prvej priečke, čo môžeme len schváliť. Reč je totiž o Redmi Note 10 Pro, ktorý je vo svojej kategórii naozaj špičkou.

Model, ktorý stojí za to

Redmi Note 10 Pro je smartfón, ktorý spôsobil revolúciu vo vnímaní strednej triedy, to nemôžeme poprieť. Tento rok totiž zaviedol 120Hz AMOLED displeje a 108mpx kamery v strednej triede za dostupnú cenu, čo ocenilo i toto hodnotenie. Obľúbený model totiž získal hodnotenie 4.5/5, čo je veľmi slušné. Smartfónu tak vôbec nechýba stále rozširujúca sa 5G konektivita k tomu, aby stál na čele hodnotenia. A v súčasnosti by sme len ťažko hľadali model, ktorý by vám za rovnakú sumu ponúkol lepšiu výbavu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Len pre porovnanie zariadení, v rovnakom hodnotení sa objavili i modely, akými je Poco F3, Realme 8 Pro a OnePlus Nord 2. Žiadny z týchto modelov však nezískal tak dobré hodnotenie, ako tento model od Redmi. Za čo spoločnosti i majiteľom tohto modelu srdečne gratulujeme.

Prečo práve Redmi Note 10 Pro?

Keď sa pozrieme na výbavu smartfónu s označením Redmi Note 10 Pro, len ťažko by sme povedali, že tento model dokážeme zohnať za cenu okolo 290€. Tento smartfón totiž poháňa čipset Snapdragon 732G od Qualcommu, ktorému výkon rozhodne nechýba. V skutočnosti ide o jeden z najlepších procesorov, ktoré dokážeme zohnať v kategórii vyššej strednej triedy.

Redmi Note 10 Pro
Zdroj: YouTube (Nick Ackerman)

Keď do výbavy zarátame i luxusný 120Hz displej s rozlíšením 1080 x 2400 pixelov či 108 megapixelový hlavný snímač kamery, získame model hodný vyššej ceny. Do karát modelu nahráva i 5020mAh batéria s podporou len 33W nabíjania, no i tak sa batéria dokáže nabiť pomerne rýchlo. Stereo reproduktory tiež patria k bonusom smartfónu a nezabudnime spomenúť, že model i napriek svojmu AMOLED displeju vsadil na spoľahlivú a rýchlu čítačku odtlačkov prstov v tlačidle napájania.

Vlastníte niektorý model z radov Redmi? A myslíte, že hodnotenie správne určilo víťaza tejto kategórie? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Zobraziť komentáre
Close
Close