Takto bude vyzerať ďalší špičkový smartfón od Google. Pixel 3 bude vyzerať naozaj zaujímavo! Páči sa Ti?

Google Pixel 3
zdroj: gsmarena.com

Internetový gigant Google sa chystá predstaviť ďalšiu dvojicu vlajkových smartfónov pre rok 2018 už o niekoľko mesiacov. Už dnes vieme, že sa máme na čo tešiť, pretože ďalšia vlajková loď ponúkne opäť veľmi zaujímavý dizajn, dobrý výkon a úplne čistý operačný systém Android.

Najnovšie úniky prezradili dizajn pripravovaných smartfónov Google Pixel 3 a Google Pixel 3 XL. Tie by mali vychádzať už z minuloročného dizajnu, no Google bude predsa inovovať a jednou z noviniek bude aj zárez na prednej časti displeja. Pod kapotou oboch smartfónov nájdeme výkonný 8-jadrový procesor Snapdragon 845. Určite poteší prítomnosť nového Androidu 9.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Google Pixel 3
zdroj: gsmarena.com

Google Pixel 3 ponúkne stále rovnaký, no zaujímavý dizajn

Google Pixel 3 ponúkne rozmery 145,6 x 68,2 na 7,9 mm. Tento „menší“ model bude vybavený kompaktným 5,4″ displejom s pomerom strán 18:9. Väčšia varianta Google Pixel 3 XL dokonca ponúkne až 6,2″ displej a pravdepodobne sa môžeme tešiť na OLED panel, ktorý ponúkne veľkú jemnosť a kvalitné farby.

Očakávame, že nové smartfóny Pixel 3 a Pixel 3 XL, Google predstaví v mesiaci október. V najbližších týždňoch sa o týchto novinkách začnú objavovať ďalšie informácie, vďaka ktorým budeme o týchto dvoch zariadeniach vedieť ešte viac informácií.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: Gsmarena.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre