Filmy a seriálySpravodajstvo

Rodinné komédie alebo dokumentárny seriál: Tieto nové filmy a seriály by ste rozhodne nemali vynechať!

Pozriete si najnovší film či seriál? Pozrite sa na výber toho najnovšieho, čo si aktuálne môžete na streamovacej službe pozrieť.

Kvalitné filmy a seriály prichádzajú na streamovacie platformy týždeň čo týždeň. Novinky si častokrát ani nevšimneme, a preto vám teraz prinášame prehľad toho najnovšieho, čo by vám nemalo utiecť. Vo výbere nám dnes nebudú chýbať ako rodinné komédie, ktorých je pred Vianocami čoraz viac, tak aj dokumentárny seriál s Chrisom Hemsworthom či romantická dráma z dielne Hulu. Všetky novinky, ktoré si dnes predstavíme, sú aktuálne dostupné v streamovacej službe Disney+, ktorá nás v poslednej dobe obdarovala množstvom nových filmov aj seriálov. Pozrite sa teda, o akých novinkách sa budeme rozprávať.

Boston: Vraždy pred maratónom

Seriál Boston: Vraždy pred maratónom je trojdielny dokument, ktorý sa venuje prípadom vrážd vo Walthame v Massachusetts z roku 2011. V tomto roku sa udiali vraždy troch mužov, ktorých spájala investigatívna novinárka Susan Zalkindová. Doteraz sa odhaduje, že tieto vraždy sa spájali s atentátnikom na Bostonský maratón, ktorý v roku 2013 na maratóne spôsobil bombový útok. V dokumentárny seriál teda skúma súvis medzi týmito vraždami a útokom v Bostone, pričom sa pozrie aj na problematiku terorizmu a podobných útokov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Božechráň: Škandál, ktorý zložil na kolená celú dynastiu

Aj ďalší seriál rozoberá skutočnú udalosť. Táto dokumentárna novinka si však posvietila na škandál, ktorý sa spájal s mladým mužom pracujúcim pri bazéne bohatej rodiny. Počas jeho práce sa zamotal do milostnej aféry so staršou ženou, majiteľkou bazénu v Miami a evanjelikom Jerrym Falwellom Jr., jej manželom a podporovateľom Donalda Trumpa. Celá táto aféra trvala až 7 rokov, pričom šlo o známy škandál, ktorý otriasol spoločnosťou.

Telo bez hraníc s Chrisom Hemsworthom

Kto by nepoznal Chrisa Hemswortha, známeho herca, ktorého obsádzajú do samých hviezdnych úloh. Tentokrát sa pre seriál Telo bez hraníc dostane herec do rôznych úloh, ktoré mu majú zaručiť dlhší život. Či už ide o pôst, boj proti stresu alebo prácu na lepšej pamäti, Chris nám ukáže, ako tieto maličkosti dokážu zlepšiť kvalitu nášho života. Na konci seriálu však sám herec zistí, že jeho zdravie nemusí byť v stopercentnom stave, čím vysiela posolstvo medzi sledovateľov.

Santa Clausovia

Prejdime však k menej vážnemu žánru a opustime akýkoľvek vážny seriál. Disney+ už pomaly začína prinášať aj vianočné novinky, medzi ktoré patrí aj titul Santa Clausovia. Miniséria nás prevedie svetom, kedy sa Vianoce stávajú čoraz menej populárnymi, čím ustupujú aj schopnosti Santa Clausa. Ten premýšľa nad odchodom do dôchodku a snaží sa za seba nájsť schopnú náhradu. Ako to dopadne sa dozviete v najnovšom seriáli.

Hovor mi klamstvá

Seriál Hovor mi klamstvá sleduje vzťah mladej dvojice, ktorý sa rozvíja počas 8 rokov. Celý príbeh tejto dvojice sa začína na vysokej škole, kedy je vzťah dynamický a všetko sa zdá idylické. Všetko sa však postupom času mení, pretože žiadny vzťah nemôže byť nastálo ideálny. A napokon sa zmenia životy nielen ich, ale aj ľudí, ktorí sú im blízki. Novinka z dielne Hulu vás dostane do mierne dramatického žánru, od ktorého sa nebudete vedieť odpútať.

Rozčarovaná

Posledný titul nie je seriál, ale rodinný film. Muzikálová rozprávka nazdväzuje na film Začarovaní z roku 2007. Giselle a Robert sú v tomto pokračovaní už po svadbe a presúvajú svoju rozrastajúcu rodinu z veľkého mesta do menšieho mestečka. Nie všetko je však v malom mestečku také, aké si Giselle predstavovala, a tak sa snaží nájsť šťastie na novom mieste.

Pozdáva sa vám niektorá novinka z dielne Disney+? A ktorú z nich si pozriete? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close