Redmi plánuje tento mesiac priniesť lacný smartfón z novej série: Na toto sa môžeme tešiť!

Séria Redmi Note 11 uvedie nový smartfón na globálnej pôde už tento mesiac. Model však bude zatiaľ určený len pre indický trh.

Xiaomi Redmi Logo
Zdroj: Vosveteit.sk

Modelový rad Redmi Note 11 je tu s nami už nejaký ten týždeň. Globálneho predstavenia sme sa však žiaľ ešte nedočkali a zdá sa, že naše čakanie bude konečne u konca. Dôvodom sú nové správy priamo z centrály Redmi, pričom globálne modely môžu prísť každou chvíľou. Spoločnosť totiž pre nás chystá nový smartfón, ktorý bude spadať do tohto modelového radu. Tento model sa bude označovať ako Redmi Note 11S, pričom ako všetci dobre vieme, pôjde o zlatú strednú cestu v sérii. Na predstavenie tohto modelu nás upozornil portál Xiaomiadictos.com a my už vieme, akú približnú výbavu model získa. Oficiálny plagát taktiež odhaľuje kúsok zadnej strany smartfónu, ak ste teda zvedavý, poďte sa na to pozrieť spolu s nami!

Výbavu bude tvoriť špičkový hardvér

Modely z radu Redmi Note 11 to nebudú mať vôbec jednoduché. Po špičkovom výkone a výbave série Redmi Note 10 nebude ľahké predstaviť niekoľko smartfónov, ktoré by presvedčili majiteľov desiatej generácie o nutnosti výmeny zariadenia. Xiaomi sa však do tejto výzvy s radosťou púšťa a 108mpx kamera už nebude výsadou len smartfónu s prívlastkom Pro. Smartfón označený ako Redmi Note 11S má získať presne takýto hlavný snímač kamery a tým nekončíme.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Poznáme i informáciu o displeji, ktorú však zatiaľ spoločnosť nepotvrdila. Povráva sa o 90Hz AMOLED displeji, o ktorom zatiaľ viac nevieme. Predpokladáme však, že by veľkostne model mohol pripomínať už nám známe modely z radu Redmi Note 11, veľkosť uhlopriečky by tak mohla byť približne 6.67″. Odhadujeme však i čipset, ktorý smartfón získa. Už teraz niet pochýb o tom, že model Redmi Note 11S príde s čipsetom od spoločnosti MediaTek. Výkon mu však chýbať nebude, nakoľko sa máme tešiť na 5G čipset Dimensity 7000 alebo dokonca až Dimensity 9000.

Predstavenie prebehne zatiaľ pre Indiu, u nás si ešte počkáme

Ako sme už v úvode spomínali, predstavenie smartfónu bude zatiaľ určené pre Indiu. Nič to však nemení na fakte, že model Redmi Note 11S získa svoju premiéru už tento mesiac. Očakávame, že po indickej premiére prebehne čoskoro i premiéra európska, na čo by sme nemali čakať dlhšie ako niekoľko týždňov. Výbava by mala byť identická s indickými modelmi, ktoré sa však od tých čínskych budú líšiť. A ak vás zaujíma, aký dizajn tento smartfón získa, nižšie sa môžete pozrieť na oficiálny plagát, ktorý vypustila spoločnosť Redmi.

Redmi Note 11S plagát
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Ďalšie informácie o predstavení by sme sa mali dozvedieť v najbližších dňoch. Pomaly sa blížime k polovici mesiaca a ak Redmi chce ešte stihnúť predstavenie týchto modelov, malo by sa poponáhľať. Vôbec však nemusíme pochybovať o tom, že nové modely sú už pripravené. V Európe tak už dlho čakať nebudeme, pretože neočakávame dlhé omeškanie od tohto indického predstavenia.

Vlastníte model zo série Redmi Note? A čo poviete na voľbu čipsetov od MediaTeku, pozdáva sa vám? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre