Prostredníctvom Microsoft stránok je možné stiahnuť Windows 10 Creators Update, avšak stále sa nejedná o oficiálne vypustenie

Zdroj: vlastný

Windows 10 Creator Update je jedna z najväčších aktualizácií, ktorá nás tento rok čakajú a mnohí z nás pomaly, ale isto odpočítavajú sekundy kedy bude oficiálne prístupná. Čo sa týka oficiálneho termínu, tak ten je určený na „apríl“, bez bližšej špecifikácie hoci podľa zákulisných informácií by sme sa ho mali dočkať 11. apríla.

O to viac je prekvapivé, že na stránkach Microsoftu sa počas víkendu objavil inštalačný súbor, prostredníctvom ktorého je možné vyvolať aktualizáciu a tak ju stiahnuť priamo zo stránok spoločnosti.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: vlastný

Ako môžete vidieť vyšie na obrázku, po stiahnutí inštalačného balíčka a jeho otvorení systém vám ponúkne možnosť aktualizácie na Build 15063, teda inštalácie Windows 10 Creators Update aktualizácie.  Vyzerá to teda tak, že Microsoft skutočne finišuje práce a „dolaďuje“ posledné nedostatky. Ak sa rozhodnete pri vyvolanie inštalácie aktualizácie tak vás musíme však upozorniť, že hoci sa jedná o oficiálne servery spoločnosti, z ktorých je možné stiahnuť aktualizáciu, tak aj napriek tomu sme ešte niekoľko dní pred finálnym uvoľnením aktualizácie.

Zdroj: vlastný

My sme sa samozrejme aktualizáciu rozhodli vyskúšať, a musíme konštatovať, že je možné zo serverov spoločnosti stiahnuť inštalačný balíček ako aj aktualizovať samotný software na najnovšiu verziu.

PS: pripravte sa na sťahovanie 3GB balíka.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre