Starším verziám Messengeru odzvonilo

facebook messenger uvodny
Zdroj: Vosveteit.sk (koláž)

Windows 10 Mobile, najnovší operačný systém od Microsoftu určený pre smartfóny je skutočne podareným operačným systémom, avšak stále veľká časť používateľov zostala pri predošlej verzii systému. Či už z dôvodu nedostupnosti aktualizácie alebo neaktualizácie samotnými používateľmi, ktoré vyžaduje stiahnutie aplikácie „Poradca pri aktualizácii“ z Windows obchodu.

Hoci aj napriek veľkému množstvu používateľov, ktorí zostali „zaseknutí“ na starších verziách Windows Phone, podľa reportu z talianskeho Windows portálu, Facebook sa chystá zrušiť podporu pre Messenger aplikáciu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„Francesco B, Ďakujeme vám za vašu voľbu používať Messenger.

Je nám ľúto, že vás musíme informovať, že od konca marca verzia aplikácie, ktorú používate nebude naďalej podporovaná a nebudete môcť posielať ako aj prijímať správy. Na to, aby ste mohli posielať a prijímať správy aj naďalej cez Facebook na vašom telefóne, budete potrebovať aktualizovať aplikáciu Facebook na najnovšiu verziu:

www.microsoft.com/store/apps/9WZDNCRFJ2WL“

Tieto správy prišli krátko na to, čo Microsoft oznámil ukončenie podpory ďalšej známej komunikačnej aplikácii pre staršie verzie Windows Phone – Skype.

Koniec podpory sa bude týkať týchto verzií aplikácie:

  • Messenger for Windows Phone 8 and 8.1.
  • Facebook for Windows 8 and 8.1 desktop app

Akú verziu OS používate vo svojom smartfóne? Dotkne sa toto rozhodnutie Facebooku aj vás?

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre