Pozrite sa, ako si môžete v Mi Band 5 náramku zmeniť predvolený jazyk na vami preferovaný

Zmena jazyku v Mi Band 5 náramku vám nezaberie viac ako niekoľko sekúnd

Xiaomi Mi Band 5 (1)
Zdroj: Youtube (ASBYT)

Xiaomi Mi Band náramky patria medzi vskutku populárne fitness náramky, ktoré si doposiaľ obľúbilo veľké množstvo používateľov. Výnimkou nie sú ani používatelia v našom regióne. Jeden neduh však tieto náramky majú, po ich prvom zapnutí majú preddefinovaný anglický jazyk. Nižšie sme si pre vás pripravili jednoduchý návod, ako si môžete pomocou nastavení náramku prostredníctvom mobilnej aplikácie Mi Fit, zmeniť predvolený jazyk na iný.

Zmeňte si predvolený jazyk v Mi Band náramku

Zmena predvoleného jazyka je vskutku jednoduchou a môžete tak spraviť pomocou aplikácie Mi Fit. Ak aplikáciu ešte nemáte stiahnutú, tak ju môžete do svojho smartfónu dostať pomocou odkazu nižšie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Najprv si je potrebné spárovať náramok spolu s aplikáciu Mi Fit potom, ako si ju nahráte do smartfónu. V ďalšom kroku v spodnej časti obrazovky v rámci rozhrania aplikácie, kliknite na možnosť profil a zvoľte následne váš náramok.

Následne v rámci ponuky nastavení náramku Mi Band, vyhľadajte položku Jazyk. Potom zvoľte vami preferovaný jazyk. 

Hotovo, práve ste si zmenili preddefinovaný jazyk. V závislosti od verzie aplikácie a softwaru vo vašom Mi Band náramku, nemusíte mať dostupné všetky jazyky, ako vidíte vyššie. V prípade, ak ste nenašli vami požadovaný jazyk, ktorý by ste chceli používať, tak vám odporúčame aktualizovať verziu firmvéru náramku. Urobiť tak môžete pomocou nastavení náramku a sekcie  „Skontrolovať aktualizácie“.

Mi Band 5_kontrola softwaru
Zdroj: Vosveteit.sk

Následne opäť skontrolujte dostupné jazyky. V prípade, ak ste ani po aktualizácii softwaru nenašli vami požadovaný jazyk, tak nám dovoľte dať vám do pozornosti návod nášho sesterského portálu Xiaomiportal.sk, kde sme sa venovali téme, ako si je možné manuálne do náramku nahrať vami požadovaný jazyk krok po kroku. Okrem iného tento návod je možné aplikovať aj na staršie verzie náramkov.

Pevne veríme, že návod bol pre vás užitočným.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre