Návody

Pozrite sa, ako si môžete pozrieť na Facebooku históriu zážitkov s vašimi priateľmi, čo všetko ste spolu zažili

Pozrite sa, ako si na Facebooku môžete pozrieť spoločnú históriu priateľstva s konkrétnou osobou. Takto môžete vyfiltrovať fotky a príspevky, na ktorých ste spolu označení.

Na každej platforme vieme sledovať život iných ľudí, teda, ak sú na danej sociálnej sieti aktívni a pridávajú tam príspevky, príbehy a podobne. Mnohokrát ľudia, ktorí zdieľajú rôzne príspevky, označujú aj svojich ďalších priateľov, napríklad na fotografiách či v statusoch. Zväčša sa tak deje, keď jeden kamarát označí druhého napríklad na fotke z akcie, kde sa boli zabávať. Samozrejme, tých situácií, môže byť oveľa viac a môžu byť aj rôzne. V priebehu času sa môžu takéto zážitky s príspevkami s konkrétnou osobou nakopiť, kde ste označený aj vy. Môže byť preto zaujímavé pozrieť sa na „históriu“ takýchto príspevkov a zaspomínať si na „staré dobré časy“.

Vedeli ste, že tento typ príspevkov na sociálnej sieti Facebook viete vyfiltrovať, aby ste ich nemuseli prácne vyhľadávať a rolovať svoju nástenku či nástenku priateľa? A my si nižšie ukážeme, ako na to.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ako vidieť históriu príspevkov, na ktorých ste označený s konkrétnou osobou

Teraz vám ukážeme presný návod, ako sa pozrieť na „Históriu priateľstva„. Je to pomerne jednoduché a nezaberie vám to veľa času. Najprv si ukážeme postup na smartfóne a potom aj trik s URL adresou, ako sa viete k spoločným zážitkom dostať. Poďme na to.

  1. Otvorte si Facebook.
  2. Prejdite na profil vášho priateľa.
  3. Následne kliknite na 3 vodorovné bodky.
  4. Z ponuky, ktorá sa vám zobrazila, kliknite na možnosť Zobraziť priateľstvo. Potom uvidíte fotografie a príspevky, na ktorých ste označený s konkrétnym priateľom.

Históriu priateľstva si môžete pozrieť aj pomocou takto upravenej URL adresy

Alternatívnym riešením, ako sa môžete dostať k spoločným príspevkom je pomocou upravenej URL adresy.

Otvorte si profil vášho priateľa a z URL adresy skopírujte časť adresy „meno.priateľa“ facebook.com/meno.priateľa. Túto časť URL adresy budete potrebovať aj zo svojho profilu. Následne tieto časti URL odkazov vložte do adres www.facebook.com/friendship/používateľskémeno1/používateľskémeno2/, kde ich nahraďte vyznačeným textom a stlačte ENTER. Uvidíte následne nástenku, ako môžete vidieť na snímke nižšie. Rovnako uvidíte aj spoločné fotografie a príspevky s konkrétnou osobou.

spolocne priatelstvo historia facebook
Zdroj: Vosveteit.sk

Ak by ste chceli túto fintu vyskúšať s osobami, ktoré nemáte v priateľoch, tak to nemusíte robiť, nefunguje to.

Poznali ste túto funkciu? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch alebo na sociálnych sieťach.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Zobraziť komentáre
Close
Close