SpravodajstvoXiaomi

Populárna línia smartfónov od Redmi sa i tento rok rozrastie o model s názvom Ultra!

Redmi K40 Ultra by mal byť predstavený v dvoch verziách, pričom jeden z nich bude pravdepodobne dostupný i na našom európskom trhu.

Modelový rad Redmi K40 nám tento rok už priniesol tri modely, pričom dva sú dostupné i v našich končinách. Základný model zo série sa u nás predáva pod názvom Poco F3 a najvyššia verzia modelu Redmi K40 Pro+ sa zaradila do vlajkovej série spoločnosti pod názvom Mi 11i. Na rad však teraz prichádza model s názvom Ultra, ktorý opäť raz doplní úspešnú sériu smartfónov, a to hneď v dvoch verziách. Akú výbavu modely získajú? Odpoveď nám prináša portál Gizchina.com.

Redmi K40 Ultra v dvoch verziách

Obe verzie pripravovaného modelu budú s istotou hviezdiť medzi konkurenciou. Modelový rad spoločnosti je známy skvelou výbavou za prijateľnú cenu a inak tomu nebude ani v tomto prípade. K nízkej cene dopomôže čipset od spoločnosti MediaTek, o ktorom v súčasnosti nevieme viac. S istotou však vieme povedať, že oba modely získajú AMOLED displej so 120Hz obnovovacou frekvenciou, čím sa budú môcť zaradiť medzi elitu smartfónovej spoločnosti.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ďalším známym znakom smartfónov je napríklad kapacita batérie s hodnotou najmenej 4000mAh, rýchlonabíjanie s výkonom 67W a pamäťové konfigurácie s maximálnou kapacitou pamäte RAM 12GB a 256GB interným úložiskom.

Dostupnosť by mala byť i v Európe

Čím sa budú teda modely od seba odlišovať? Hlavnou odlišnosťou bude zmena hlavného snímača kamery, pričom model s prívlastkom Ultra dostupný pre Čínu a Indiu získa 108mpx hlavný snímač. Druhá verzia smartfónu bude dostupná i v Európe, no tá získa „len“ 64mpx hlavný snímač.

Smartfóny zo série Ultra sa nám prvýkrát objavili na trhu minulý rok ako výročné modely oslavujúce desiate výročie spoločnosti. Mi 10 Ultra dostupný pre Čínu všetkých ohromil svojou výbavou a Redmi K30 Ultra by taktiež stál za hriech. Sme radi, že spoločnosť plánuje túto čas modelovej rady priniesť i tento rok, čím prinesie na trh modely so špičkovou výbavou.

Kúpili by ste si model s takouto výbavou? A zvažujete kúpu smartfónu tento rok? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close