ANDROIDSpravodajstvo

Páči sa vám dizajn Androidu 12? Vďaka tomuto launcheru ho vo veľkej miere viete pretaviť do každého smartfónu!

Omrzel vás vzhľad vášho starého launcheru? Vyskúšajte Lawnchair 12 a doprajte si dizajn Androidu 12 ešte pred aktualizáciou.

Dizajn s pomenovaním Material You je azda najväčšou zmenou, ktorú so sebou prináša Android 12. Po niekoľkých rokoch so sebou operačný systém od Googlu prináša nové prostredie, ktoré je veľmi elegantné a láka mnohých používateľov. Nie každý však aktualizáciu získa a navyše je pre mnohé zariadenia i aktualizácia na „dvanástku“ v nedohľadne. Vďaka jednému launcheru si však už nový Android 12 Snow Cone môžete vyskúšať vo svojom smartfóne, teda aspoň dizajnovo. Ako sa k nemu dostať a čo všetko tento launcher ponúka? Odpoveď nám prináša portál andro4all.com.

Vyskúšajte si Android 12 aj vo vašom smartfóne

Či už vlastníte smartfón s nadstavbou a Material You vo svojom smartfóne budete mať potlačené úpravou vášho výrobcu smartfónu alebo sa len jednoducho neviete dočkať aktualizácie, vďaka tomuto skvelému launcheru si môžete Material You vyskúšať už teraz. Launcher s názvom Lawnchair 12 je dostupný pre akýkoľvek smartfón. Nemusíte sa teda obmedzovať a riešiť či si novinku môžete vyskúšať i na vašom modeli.

Lawnchair 12 prináša do vášho zariadenia pocit, ako keby ste využívali čistý Android určený pre smartfóny z radov Google Pixel. Nechýbajú ani skvelé tapety či prispôsobenie takmer všetkého, čo nájdete vo svojom zariadení. Prispôsobiť si môžete i ikony, menu s aplikáciami, notifikačnú lištu a to všetko v myšlienke nového Material You dizajnu. Musíme uznať, že nový Lawnchair 12 je presne to, čo vo svojom zariadení isto potrebujete aj vy ak sa neviete dočkať Androidu 12.

Lawnchair 12 Material You
Zdroj: andro4all.com

Ako si launcher stiahnuť do zariadenia?

Veríme, že každému z vás napadlo vyhľadať si launcher priamo v Obchode Play. Tam by ste však hľadali márne, je potrebné si ho totiž stiahnuť z tohto odkazu na Telegrame, kde sa nachádza skupina pracujúca na tomto launcheri. Inštaláciu launcheru isto neoľutujete i keď vás upozorňujeme, že ide zatiaľ o úplnú novinku. Launcher tak nemusí byť úplne stabilný a môže sa stať, že sa vyskytnú nejaké chyby či bugy. Musíme ešte dodať, že na to, aby ste mohli launcher stiahnuť, tak musíte k odkazu vyššie pristúpiť prostredníctvom aplikácie Telegram.

Stiahnutie launchera_Lawenchair News
Zdroj: Vosveteit.sk

V každom prípade však ide o skvelý spôsob ako oživiť svoj smartfón a vdýchnuť mu trochu života. Či už pre vás Android 12 nebude dostupný, využívate nadstavbu alebo sa len jednoducho neviete dočkať, Lawnchair 12 je tu pre vás.

Čo poviete na túto alternatívu k vášmu defaultnému launcheru? Pozdáva sa vám? Podeľte sa s nami v komentároch!

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close