Nekrč sa celého hodiny pred notebookom. S týmto stojanom so zabudovaným chladičom sa môžeš vyhnúť zbytočným bolestiam krku

Ľahký prenosný stojan s nastaviteľným sklonom a výškou platformy pre notebook aktuálne kúpiš už za skvelých 33,99 eur.

stojan na notebook s chladicom ilustracny
Zdroj: Cafago

Práca z domu alebo z kancelárie, kde sa celé hodiny krčíme za notebookmi nie je rozhodne vhodná pre našu chrbticu. Prečo však nesiahnuť po dostupnom vylepšení v podobe nastaviteľného stojanu pre notebook, ktorý výrazne pomôže ku zdravšiemu posedu za notebookom? Tento kúsok s nastaviteľnou výškou a sklonom, ako aj zabudovaným chladičom môže byť tvoj už za 33,99 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu

Nastaviteľný hliníkov stojan s chladičom nájdeš na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Daj zbohom bolestiam krku

Vďaka dizajnu hliníkovej konštrukcie v tvare písmena Z si môžeš nastaviť umiestnenie tvojho notebooku presne podľa tvojich predstáv. Pomerne rýchlo a jednoducho si môžeš nastaviť nie len výšku samotného stojanu, ale aj jeho sklon. 

stojan na notebook s chladicom 2
Zdroj: Cafago

Pri umiestnení aj do toho najvyššieho bodu sa nemusíš obávať zlej stability, či pádu tvojho notebooku. Hliníková konštrukcia je pevná, pričom na podstave pre notebook nájdeš viaceré protišmykové silikónové podložky. Notebook tak drží pevne na mieste za každých okolností. 

Vďaka perforovanej platforme pre notebook a zabudovanému ventilátoru sa nemusíš obávať prehrievania tvojho notebooku. Ventilátor stačí zapojiť do klasického USB portu a tvoj notebook bude dokonale „ovievaný“ čerstvým vzduchom bez nežiadúceho prehrievania. 

stojan na notebook s chladicom
Zdroj: Cafago

Stojan sa dá bezproblémovo zložiť, pričom aj napriek svojim rozmerom a funkciám ide stále o pomerne kompaktný stojan, ktorý vložíš do každého ruksaku. Stojan je vhodný pre notebooky v rozmedzí od 10 do 17,3-palcov.

Nastaviteľný hliníkov stojan s chladičom nájdeš na Cafago.com

Hliníkový stojan so zabudovaným chladičom momentálne nájdeš na e-shope Cafago.com už za 33,99 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu. Dodanie je pritom expresne rýchle a svoju zásielku môžeš očakávať už v priebehu pár pracovných dní. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre