Filmy a seriálySpravodajstvo

Na Netflix zavítajú už čoskoro ďalšie kvalitné filmy a seriály: Ktoré z nich si pozriete?

Objavila sa predbežná ponuka, ktorá nám odhaľuje tie väčšie tituly, ktoré sa dostanú do ponuky Netflixu.

Čo nás čaká na Netflixe budúci mesiac? Portál What’s on Netflix uverejnil predbežný zoznam filmov a seriálov, ktoré sa dostanú v marci na obrazovky streamovacej služby. Zoznam sa ešte počas februára môže s ohlásením nových titulov meniť, no zatiaľ to vyzerá tak, že aj na budúci mesiac sa bude na čo pozerať.

Tešiť sa môžeme nielen na originálnu tvorbu Netflixu, ale aj na staršie filmy, ktoré sa do ponuky ešte nestihli dostať. Prehľad očakávaných titulov na marec si môžete pozrieť nižšie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Battleship

Prvého marca pribudne v ponuke Netflixu aj sci-fi blockbuster z roku 2012, Battleship. Vo filme, v ktorom zahviezdila aj svetoznáma Rihanna, sledujeme inváziu mimozemskej civilizácie, proti ktorej stojí flotila vojnových lodí.

Contagion

Film z roku 2011 prináša desivo realistický príbeh skupiny doktorov, ktorí súperia s časom a musia zastaviť rýchlo sa šíriaci a smrteľný vírus. Na obrazovkách Netflixu tento film uvidíme hneď začiatkom mesiaca, prvého marca.

Siberia

Kriminálny thriller zachytávajúci zmiznutie partnera diamantového priekupníka, ktorého stvárnil Keanu Reeves. V snahe nájsť svojho kolegu sa vydáva do odľahlých častí Sibíri. Do ponuky Netfixu sa dostane rovnako začiatkom nasledujúceho mesiaca.

Against the Ice

Druhého marca zavíta do ponuky aj táto novinka, ktorá je priamo z dielne Netflixu. Hlavnú úlohu hrá Nikolj Coster-Waldau, ktorého môžete poznať napríklad z Hier o tróny. Dej filmu je zasadený na koniec posledného storočia, kedy sa dánska expedícia vydáva čeliť Spojeným štátom a ich nároku na Grónsko.

He-Man and the Masters of the Universe

Opäť vlastná tvorba Netflixu. Druhá séria pokračuje v príbehu He-Mana, postavy založenej na hračke od Matella s rovnakým menom. Do ponuky Netflixu prichádza tretieho marca.

The Weekend Away

Výlet do Chorvátska sa takmer okamžite premení na nočnú moru. Aj tak by sa dala zhrnúť novinka Netflixu, ktorá sa taktiež ukáže na obrazovkách tretieho marca.

Beirut

Piateho marca zavíta do ponuky Netflixu akčný thriller Beirut, ktorý pôvodne vyšiel v roku 2018. Zachytáva príbeh bývalého amerického diplomata, ktorý je povolaný späť do služby. Dokáže diplomat Mason Skiles vrátiť svoj život do starých koľají?

The Last Kingdom

Deviateho marca sa dostane do ponuky Netflixu už piata, no posledná séria historického seriálu The Last Kingdom. Séria je založená na knižnej sérii spisovateľa Bernarda Cornwella, Anglosaská kronika. Hoci sa seriál z produkcie Netflixu končí, čitatelia kníh vedia, že veľká časť deja z kníh sa na obrazovky ešte nedostala. Bude to koniec bojovníka Uhtreda?

The Bombardment

Dánska dráma mala svoju premiéru už minulý rok, no Netflixu sa podarilo zohnať práva na distribúciu. Tešiť sa môžeme na historickú drámu zasadenú do obdobia druhej svetovej vojny. Dej zachytáva nálet britských vzdušných síl na Kodaň, presnejšie na základňu nacistického gestapa. Akcia mala ale tragické následky. Na Netflix príde deviateho marca.

Našli ste si medzi filmami a seriálmi vyššie svojho favorita? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close