Na Godeal24 začal jarný výpredaj! Cena Windowsu začína už od 7,24€ a na ďalšom softvéri môžete ušetriť až do 62%!

Ak ste vyčkávali s kúpou nového Windowsu 11, či kancelárskeho balíčka Office, tak ste spravili dobre. Začal jeden z najväčších výpredajov!

Windows a Office ponuka godeal24 (2)
Zdroj: Godeal24

Určite to poznáte, pracujete na notebooku a pomaly, ale isto sa vám vybíja batéria. Najčastejšie sa tak deje, keď potrebujeme urgentne pracovať s notebookom, ale nikde v okolí nemáme elektrickú zástrčku. Následne nám nezostáva nič iné, ako len sledovať rýchly úbytok energie. Vedeli ste však, že Windows 11 ponúka viacero nastavení, ktoré dokážu vytlačiť z batérie vášho notebooku o niečo viac energie, aby ste predĺžili výdrž zariadenia?

Ide napríklad o možnosť blokovanie aktivity aplikácií, ktoré pracujú na pozadí. Tieto aplikácie zväčšia fungujú bez toho, aby ste o tom vedeli. Mnohokrát ich pritom ani nepotrebujeme, aby bežali. Samozrejme, keď nemáme prístup k zásuvke, tak jednoducho je nežiadúce, aby boli tieto funkcie nevyhnutne zapnuté.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Môžete rovnako obmedziť aj zobrazovaciu frekvenciu displeja. V tomto prípade ide o to, ako často sa obnovuje obraz za jednu sekundu. Vzhľadom na to, že displeje sú najväčším žrútom energie, tak netreba nikomu zvlášť vysvetľovať, že čím častejšie sa obraz obnovuje, tak tým viac je namáhaná batéria notebooku. Treba však uviesť, že toto nastavenie závisí aj od technických vlastností vášho notebooku, resp. monitora.

Samozrejme, v rámci nastavení systému existuje viacero ďalších nastavení, prostredníctvom ktorých môžete predĺžiť životnosť batérie. Môžete napríklad zapnúť šetriaci režim, ktorý je schopný napríklad automaticky zredukovať úroveň podsvietenia displeja.

Všetky tieto funkcie môžete zapnúť vo Windows 11, avšak kde ho môžete získať lacno? Nuž, nemali by ste prehliadnuť špeciálnu jarnú ponuku v e-shope Godeal24, ktorá práve začala. Taký Windows 11 môžete získať už od 15,14€, prípadne iný softvér od Microsoftu so zľavou až 62%. Najlepšie na tom je, že softvér predávaný prostredníctvom Godeal24 nie je predávaný ako služba, ale ako celoživotná licencia. Znamená to, že za softvér zaplatíte iba raz a nie opakovane.

Windows a Office ponuka godeal24 (2)
Zdroj: Godeal24

Windows OS začína už od 7.24€!Cena a dostupnosť sú časovo limitované!

Zľavy až do 62%! Windows OS a MS Office, ak chcete oba, využite kupón SGO62

Objavte viac balíčkov >>

Zľavy až do 50% na Windows! Využite kupónový kód „SGO50“

Ušetrite na ďalšom softvéri, vďaka ktoréme zvýšite svoju produktivitu. Nezabudnite na kupón „SGO62“

Ďalšie nástroje pre váš počítač

Okrem iného môžete ušetriť aj pri kúpe týchto nástrojov pre váš počítač.

Kto je to Godeal24?

Godeal24 je internetový obchod, ktorý predáva počítačové operačné systémy, kancelársky softvér a kľúče k hernému softvéru na svetovom trhu a používanie pirátskeho softvéru vám nehrozí. Pokiaľ ide o spokojnosť zákazníkov, Godeal24 nazbieral v tejto oblasti dlhoročné skúsenosti. S cieľom zlepšiť používateľskú skúsenosť je nákupný proces Godeal24 jednoduchý a ľahko ovládateľný. Po zaplatení bude zákazníkovi včas zaslaný aktivačný kód softvéru a podrobné pokyny na inštaláciu. Nákup a doručenie produktov prebieha úplne online a nebudú vám účtované žiadne ďalšie poplatky. Ak sa chcete dozvedieť viac o Godeal24, môžete nielen vstúpiť na webovú stránku obchodu cez vyššie uvedené odkazy, rovnako tiež môžete skontrolovať skutočné recenzie viacerých používateľov v Trustpilot. Kontaktný e-mail: service@godeal24.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre