Mobile World Congress v podaní Xiaomi i Poco: Toto nám Xiaomi predstaví v priebehu nasledujúcich dní!

Mobile World Congress tento rok prebehne prezenčne a nové smartfóny a produkty predstaví i Xiaomi a dcérske Poco. Na toto sa môžeme tešiť.

Xiaomi smartfon_logo
Zdroj: Vosveteit.sk

Veľká konferencia známa ako Mobile World Congress sa opäť po dvoch rokoch presúva do Barcelony a nové produkty uvidíme už v priebehu nasledujúch dní. Výrobcovia smartfónov a drobnej elektroniky budú môcť svoje zariadenia predstavovať v rámci tohto kongresu od 28.2. do 3.3. 2022 a tí odvážnejší sa na toto predstavovanie môžu ísť pozrieť i osobne. Veľká konferencia totiž posledné dva roky prebiehala online, čo však Xiaomi nevyužilo a radšej si svoje produkty predstavilo po vlastnej osi. Ako nás však informuje známa komunita Xiaomiui, tento rok to bude inak. Xiaomi i Poco sa osobne zúčastnia veľkej konferencie a predstavia nám svoje najnovšie produkty i smartfóny. A o ktoré zariadenia konkrétne pôjde? Na to sa teraz pozrieme spoločne.

Poco má pre Mobile World Congress vlastný plán

Po tom, čo sa Poco viac-menej oddelilo od materského Xiaomi, nám spoločnosť ukazuje svoju premiéru na najväčšom mobilnom kongrese roka. Spoločnosť Poco nám dokonca aj oznámila, ktoré dva smartfóny počas konferencie Mobile World Congress budeme môcť vidieť. Nie je to však pre nás žiadnou novinkou, nakoľko vieme, že pondelok, 28.2.2022 bude patriť modelom ako je Poco X4 Pro 5G či Poco M4 Pro 4G. Toto predstavovanie modelov však má patriť pod Mobile World Congress, ako nám oznamuje samotné Poco.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nie je zatiaľ známe, či sa po boku týchto smartfónov objaví aj iná elektronika. Nie je však vylúčené, že by sa tak mohlo stať. Poco by nám mohlo predstaviť napríklad nové slúchadlá či inteligentné hodinky, ktoré len nedávno certifikovalo. Viac nám však zrejme predstaví materské Xiaomi, ktoré zatiaľ neoznámilo úplný plán predstavovania.

Xiaomi už bolo menej špecifické

Všetci očakávame, že sa konferenciu využije aj materské Xiaomi pre predstavenie svojich produktov. Zatiaľ nám však spoločnosť neoznámila, na čo konkrétne sa môžeme tešiť. Ostáva nám teda len tipovať, ktoré produkty by sme mohli neskôr vidieť. Očakávame, že by sa tentokrát mohlo Xiaomi sústrediť najmä na produkty inteligentnej domácnosti, no nie je ani vylúčené, že by sme uvideli i novú generáciu fitness náramku. Ním by mal byť Mi Smart Band 7, o ktorom zatiaľ veľa nevieme. Predchádzajúca generácia náramkov v podobe Mi Smart Band 6 nám priniesla kvalitnejší displej, nové funkcie, no stále jej chýbalo GPS pripojenie, na ktoré všetci dlho čakáme.

Mi Smart Band 7 by nám teda konečne mohol priniesť možnosť GPS pre sledovanie polohy počas športovej aktivity. Taktiež veríme, že nám spoločnosť ponúkne viac športových režimov, kvalitnejší displej či presnejšie merania. V skutočnosti bola predchádzajúca generácia náramkov taká prelomová, že sa len ťažko hľadajú nové funkcie, ktoré by nám spoločnosť mohla priniesť. Možno sa však dočkáme možnosti NFC platieb i v základnej verzii náramku. Toto všetko by nám mal ponúknuť známy a dlhoočakávaný Mobile World Congress.

Čo očakávate od Mobile World Congress vy? Na akú novinku z Barcelony sa tešíte najviac? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre