Microsoft vypustil aktualizáciu pre Groove Music, kde nájdeme prvé náznaky projektu NEON

Zdroj: vlastný

Spomínate si ešte na projekt NEON? Jedná sa o nové rozhranie nie len aplikácií, ale aj samotného systému, ktoré by mali zavítať v budúcnosti do Windowsu 10. Ak by ste si potrebovali osviežiť pamäť ohľadne tohto projektu, tak celú tému sme zachytili tu.

Vráťme sa však teraz k téme, Microsoft v týchto dňoch vypustil aktualizáciu pre aplikáciu Groove Music (Windows 10), s viacerými zmenami, ktoré sa nesú v duchu spomínaného projektu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Update totiž prináša rozostrenie bočného panelu v rozhraní aplikácie, tak isto pribudli aj prvky transparentnosti, vďaka čomu je možné vidieť obsah umiestnený za aplikáciou. Pribudli ďalej aj ďalšie efekty, ktoré sa však ťažko opisujú, preto si ich môžete pozrieť na videu nižšie.

Samozrejme, že sa nejedná ešte o plnú integráciu projektu NEON či už do systému, resp. aplikácie, stále sme ešte totiž niekoľko mesiacov pred jej oficiálnym vypustením. V tomto momente však môžeme vidieť aspoň prvé zmeny, na ktorých pracuje Microsoft. Dostupnosť projektu NEON sa odhaduje niekedy ešte pred vypustením 3. veľkej aktualizácie Redstone.

Windows Media Player
Windows Media Player

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre