NávodySpravodajstvoWindows 10 Mobile

Microsoft sprístupnil Windows 10 Mobile pre doteraz nepodporované zariadenia. Stiahnete ho cez „Over-the-cable-Updater“

Síce neskôr, ale predsa. Trvalo to zhruba dva roky od oficiálneho predstavenia aktuálnej verzie Windows 10 Mobile. Ako ste mohli postrehnúť niekoľko dní dozadu tak sme vám priniesli informácie ohľadne o Over-the-cable-Updater, novej aplikácii ktorá slúži na aktualizáciu vášho Windows 10 Mobile a Windows Phone 8.1 zariadenia.

Hlavnou výhodou tejto aplikácie je to, že po jej pripojení váš telefón aktualizujete hneď na najnovšiu dostupnú verziu operačného systému pre váš smartfón, teda bez toho, aby ste sťahovali „desiatky“ aktualizácií, ktoré aktuálnej verzii predchádzali (v prípade ak ste váš telefón pravidelne neaktualizovávali).

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: vlastný

Windows 10 Mobile nainštalujete aj na doteraz nepodporované zariadenia

Odhliadnuc od toho, že jej rozhranie je ako z roku „pána“, tak mnohých poteší, že cez aplikáciu je možné stiahnuť Windows 10 Mobile aj pre oficiálne nepodporované zariadenia. Doteraz používatelia hlásia, že sa im podarilo nainštalovať Windows 10 Mobile na zariadenia ako Lumia 920, 620 či 625.

Čo sa týka ostatných doteraz oficiálne nepodporovaných zariadení tak vám bližšie informácie nevieme povedať. V každom prípade stiahnutie aplikácie zaberie pár sekúnd a vyskúšať to môžete hneď aj sami.

Zdroj: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close