SpravodajstvoXiaomi

Mi Band 4 by mohli priniesť prémiovú funkciu, ktorú majú chytré hodinky Apple Watch 4

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli report o tom, že spoločnosť Xiaomi plánuje aj v tomto roku predstaviť novú generáciu Mi Band náramku, odvolávajúc sa na slová riaditeľa spoločnosti Huami. Presný dátum sme sa však nedozvedeli, a to z dôvodu, že Mi Band 3 sa predáva veľmi dobre, a tak nie je dôvod, aby spoločnosť uviedla na trh Mi Band 4 v tomto čase.

Portál PhoneArena.com priniesol report, v ktorom upozorňuje na certifikáciu od Bluetooth SIG, ktorá odhaľuje niekoľko kľúčových vlastností. A to, že fitnes náramok príde s novým štandardom Bluetooth 5.0 LE (Low Energy) čo predstavuje upgrade z Bluetooth 4.2. Vo výsledku by to malo znamenať lepšiu konektivitu zariadenia. Zároveň by tento fitnes náramok mal priniesť podporu NFC (pozn. redakcie: minimálne na niektorých trhoch). Znamenalo by to, že Mi Band 4 náramok bude podporovať službu Xiaomi Pay.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Mi Band 4 NFC
Via phonearena.com

Mi Band 4 by mohol dostať do vienka prémiovú funkciu

Ďalšie špekulácie hovoria o tom, že Mi Band 4 by mohol disponovať senzorom na sledovanie abnormálnych srdcových rytmov. Podobnú funkciu hodiniek majú aj hodinky Apple Watch 4. Funkcia je schopná odhaliť problémy s fibriláciou predsiení srdca (AFib), ktorá môže viesť k ochoreniam srdca či dokonca k smrti.

Ďalej sa špekuluje, že Mi Band 4 by mohol priniesť väčší displej ako v prípade Mi Band 3 ako aj to, že by mohol byť schopný sledovať viacero športových aktivít ako doposiaľ.

Či sa tak stane sa dozvieme v nasledujúcich mesiacoch.

Zdroj: PhoneArena.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close