Máte smartfón od Xiaomi? Túto aplikáciu si musíte nainštalovať, ponúkne vám nové aktualizácie či skryté funkcie!

Ak máte smartfón od Xiaomi, určite by ste si nemali nechať ujsť novú aplikáciu, ktorú nájdeme bežne v Obchode Play.

Xiaomi 13 Pro displej
Zdroj: Vosveteit.sk

Využívanie smartfónu si vieme výrazne uľahčiť keď vieme, aké nástroje by sme mali využívať. Tieto nástroje sa však neustále vylepšujú a prinášajú čoraz novšie funkcie, ktoré môžeme využívať. V tomto prípade sa ale stretneme s úplne novým nástrojom, resp. aplikáciou, ktorá nám pomôže lepšie sa zorientovať v našom telefóne od spoločnosti Xiaomi. Nájdeme ju voľne dostupnú v Obchode Play využiť ju môžeme vo viacerých smeroch. Dalo by sa povedať, že by sa na ňu mal pozrieť každý jeden majiteľ smartfónu od tejto značky, pričom by ju mal aspoň vyskúšať. Ide o aplikáciu MIUI Downloader Pro od vývojára Xiaomiui a my si ju teraz priblížime spoločne.

Skontrolujte si, či má váš Xiaomi aktuálnu verziu softvéru

Azda najväčšou výhodou aplikácie MIUI Downloader Pro je, že nám umožňuje overiť si, či máme aktuálnu verziu systému. Okrem toho nám však aj prezradí, s akými ďalšími verziami systému bude náš telefón kompatibilný a či získa najbližší Android 14 a nadstavbu MIUI 15, prípadne ešte nižšie verzie. Uvedieme, že aplikáciu spravujú vývojári z komunity Xiaomiui, ktorá sa zaoberá aj aktuálnymi informáciami ohľadom aktualizácií pre smartfóny. Rovnako by sme radi uviedli, že aplikácia je kompatibilná s každým modelom s nadstavbou MIUI, teda ako modely od Xiaomi, tak aj od Redmi a Poco.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Rovnako si však v rámci aplikácie MIUI Downloader Pro môžete stiahnuť nové verzie systému či systémových aplikácií. Táto aplikácia teda nepracuje len so samotným Androidom či nadstavbou MIUI, no zaujíma sa aj o systémové aplikácie, ktoré vo vašom Xiaomi máte. Vďaka tomu môžete mať smartfón vybavený tými najnovšími funkciami za každých okolností.

Majte po ruke vždy aktuálne informácie a skúšajte nové funkcie

Bonusom aplikácie MIUI Downloader Pro je aj možnosť sledovania nových správ, ktoré sa spájajú so Xiaomi, prípadne ich dcérskymi značkami. Toto spravodajstvo v rámci aplikácie zastrešuje práve komunita Xiaomiui, ktorá nám často prináša najnovšie správy zo sveta tejto značky. Čo ale môže používateľov smartfónov lákať ešte viac, sú skryté funkcie v rámci nastavení telefónu. Práve v tomto prípade sa stretneme s novou perspektívou pre náš smartfón a vyskúšame si, čo všetko dokáže.

Tieto nastavenia by sme v bežných nastaveniach nášho Xiaomi, Redmi či Poco nenašli. Prostredníctvom aplikácie, ktorú ale nájdete voľne v Obchode Play si môžete vyskúšať to, na čo by ste bežne nenarazili. Aplikáciu MIUI Downloader Pro teda skutočne odporúčame každému používateľovi smartfónu z dielne čínskeho giganta.

MIUI Downloader Enhanced
MIUI Downloader Enhanced

Vyskúšate túto aplikáciu vo svojom smartfóne aj vy? A poznáte aj ďalšie podobné aplikácie? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre