SpravodajstvoXiaomi

Lei Jun z Xiaomi oznamuje, kedy bude predstavená nadstavba MIUI 13: Táto správa vás nepoteší!

MIUI 13 príde neskôr, ako sme očakávali. Správu prináša CEO spoločnosti Lei Jun, za oneskorením má stáť úprava nadstavby.

Nadstavba MIUI sprevádza smartfóny od Xiaomi už od nepamäti. Tento rok mala byť predstavená trinásta veľká verzia nadstavby, pričom MIUI 13 malo byť predstavené už tento mesiac. Všetky správy smerovali k tomu, že nadstavbu pre smartfóny uvidíme v modeli Mi MIX 4, teraz je však všetkému inak. Po správe, že Mi MIX 4 príde „len“ s MIUI 12.5 sa teraz CEO spoločnosti vyjadril, kedy uvidíme i novú „trinástku“. Správa pochádza z portálu Gizchina.com a sme si istí, že ste s takýmto omeškaním určite nepočítali.

MIUI 13 príde s oneskorením o niekoľko mesiacov

Nadstavba MIUI 13 má priniesť množstvo noviniek, na ktoré sa určite tešíme. A zatiaľ čo sa v súčasnosti pomaly dostáva do smartfónov MIUI 12.5, už sa nemôžeme dočkať novej verzie s číslom trinásť. Ak ste však spolu s nami dúfali, že podrobnosti o novej verzii systému zistíme ešte tento mesiac, nepotešíme vás.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Samotný CEO spoločnosti Lei Jun na čínskej sociálnej sieti Weibo oznámil, že už 10.8. zistíme podrobnosti o nových produktoch, ktoré budú predstavené v blízkej dobe. Medzi ne môžeme s istotou zarátať napríklad model Mi MIX 4 či trio tabletov zo série Mi Pad 5. Nadstavba MIUI 13 však bude predstavená až koncom tohto roka.

Spoločnosť nám novou verziou chce kompenzovať nepríjemnosti

Nestabilita systému či nespokojnosť s krokmi, ktoré poslednou dobou viedla spoločnosť bude v najbližšej dobe vykompenzovaná. Isto si spomínate na list, ktorý fanúšikovia prostredníctvom internetovej stránky adresovali spoločnosti a vyčítali jej napríklad menšiu podporu globálneho trhu a lepšiu nadstavbu v Číne.

CEO spoločnosti sa teraz vyjadril k tomuto problému a oznámil, že developerský tím MIUI pracuje na každej jednej požiadavke, ktorá bola adresovaná spoločnosti. Rovnako sa spoločnosť posnaží vyhnúť sa problémom, ktoré vznikali v predchádzajúcich verziách. Sme si tak istí, že oneskorenie predstavenia nadstavby má svoj dôvod a my si na nové MIUI 13 radi počkáme.

Ktoré novinky by ste radi videli vy v nadstavbe MIUI 13? Nezabudnite sa s nami podeliť v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close