Spravodajstvo

Ktoré smartfóny majú najväčšiu mieru spokojnosti používateľov? Toto je desiatka tých najlepších!

Tieto smartfóny si medzi používateľmi získali najlepšie ohlasy. Pozrite sa o ktoré modely ide a inšpirujte sa ku kúpe vášho ďalšieho telefónu.

Výber smartfónov na trhu je skutočne široký a z takého množstva zariadení je občas príliš ťažké vybrať si spoľahlivý model. Dobré špecifikácie totiž ešte neznačia, že zariadenia budú aj spĺňať naše požiadavky. Našťastie sa môžeme pozrieť na rôzne recenzie a testy, ktoré môžu vytvoriť samotní používatelia daných telefónov. Teraz sa ale vďaka portálu xiaomitoday.it môžeme pozrieť na desiatku telefónov, s ktorými sú používatelia spokojní najviac. Tieto smartfóny v najväčšej miere splnili ich očakávania a nečakalo ich tak žiadne sklamanie. Ak teda premýšľate nad novým modelom, možno by ste sa mohli inšpirovať týmto zoznamom, ktorý obsahuje skutočne hviezdne a najnovšie zariadenia.

Tieto smartfóny evidujú najväčšiu mieru spokojnosti používateľov

Pre začiatok by sme mali spomenúť, že štatistiku vytvorila známa platforma AnTuTu, ktorá prináša aj výkonnostné testy a porovnávanie smartfónov. Na základe tejto štatistiky sa tak môžeme pozrieť na smartfóny, ktoré naplnili očakávania ich používateľov najviac. Ide o štatistiku platnú pre mesiac január 2023 a na zozname nájdeme aj zatiaľ nepredstavené modely v Európe, prípadne telefóny určené len pre Čínu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Na prvom mieste sa tak objavil model Huawei Nova 10 Pro, ktorý spadá do kategórie vyššej strednej triedy. V oblasti výkonu ho poháňa spoľahlivý Snapdragon 778G a nájdeme ho v predaji aj u nás na Slovensku. Miera spokojnosti používateľov je pritom až na úrovni 97.04%. Medzi najspoľahlivejšie smartfóny sa na druhom mieste objavil Honor X40 GT predstavený koncom minulého roka. Tento výkonný model s čipsetom Snapdragon 888 si pritom vyslúžil hodnotenie až 96.23%.

Xiaomi 13 Pro
Zdroj: Xiaomi

Tretiu priečku obsadil očakávaný Xiaomi 13 Pro. Ten sa v Číne nachádza v predaji už od začiatku decembra. Model si u používateľov získal spokojnosť na úrovni 95.26% a ak zaujal aj vás, už na prelome februára a marca ho pravdepodobne predstavia aj pre Európu. Kúpiť by sme si ho tak mohli pravdepodobne začiatkom marca aj na Slovensku.

Zoznam obsahuje prevažne výkonné modely

Nikoho neprekvapí keď prezradíme, že prvá desiatka najviac spoľahlivých modelov obsahuje prevažne najvýkonnejšie smartfóny s prémiovou výbavou. Na štvrtom mieste sa tak ukázal Xiaomi 12S Ultra rovnako určený len pre čínsky trh. Nasledoval ho OnePlus 11, ktorý sa na trhu ukázal len začiatkom tohto roka. Dostatočnú mieru spokojnosti má aj vivo X90 Pro+ a do TOP desiatky sa dokázal dostať aj herný Red Magic 8 Pro.

Najspoľahlivejšie smartfóny AnTuTu 01/23
Zdroj: AnTuTu

Model IQOO Neo 7 Racing so Snapdragonom 8+ Gen 1 si taktiež získal sympatie používateľov, pričom ho nasleduje očakávaný Xiaomi 13. Aj základnú verziu vlajkovej lode od Xiaomi si budeme môcť už čoskoro kúpiť aj u nás a spoľahlivosť medzi používateľmi by mu mohla pomôcť získať si dobré predajné čísla. Medzi naspoľahlivejšie smartfóny sa zaradil aj Redmi K60 Pro. Tento model však zatiaľ do Európy nemá v pláne prísť. Ak by sa však tak stalo, objavil by sa určite v sérii Poco F od jeho sesterskej značky.

Ste spokojní s takýmto poradím? A aký model by ste do hodnotenia zaradili vy? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close