Ktoré aplikácie Slováci najviac neznášajú? Možno ich máte vo svojom smartfóne aj vy!

Tieto aplikácie sa radia medzi najviac nenávidené, no zároveň aj najviac populárne v Obchode Play a App Store. Pozrite sa, o ktoré appky ide.

Xiaomi ban
Zdroj: Unsplash.com (Đức Trịnh, úprava Vosveteit.sk)

Priemerný používateľ má vo svojom smartfóne takmer 100 aplikácií. Z toho však aktívne bežne využíva menej ako dvadsať. Delia sa na rôzne kategórie, pričom najčastejšie sa obraciame na aplikácie z domény sociálnych sietí, zoznamovacích aplikácií či hier. Portál electronicshub.org sa však teraz pozrel na to, ktorá aplikácia sa z rôznych domén stala najviac nenávidenou medzi používateľmi, aj keď ide o často využívané appky priamo z Obchodu Play či App Store. Máte vo svojom smartfóne niektoré aj vy? A súhlasíte s názormi Slovákov, ktorí určili najmenej obľúbené, no zároveň najviac využívané appky? Pozrite sa s nami na prehľad týchto služieb!

Tieto aplikácie Slováci najviac nenávidia

Nájsť najpopulárnejšiu aplikáciu určite nie je ťažké, aj keď by sme vedeli nájsť niektorých adeptov na prvé miesto. Ako však nájdeme celkovo najviac nenávidenú aplikáciu? Práve na toto odpovedá prieskum, ktorý ukazuje, ktoré aplikácie používatelia najviac nenávidia, no napriek tomu ich využívajú pomerne vo veľkom. Tieto appky sa rozdelili do niekoľkých kategórií, pričom ide o kategórie ako kryptoaplikácie, zoznamky, zábava, mobilné hry, prenos peňazí a sociálne siete. A ako si viedli rôzne appky v týchto doménach? Nižšie sa môžete pozrieť na zoznam víťazov v rôznych kategóriách pre najviac nenávidené appky.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

  • Kryptoaplikácie: BlockFi
  • Zoznamky: Tinder
  • Zábava: Spotify
  • Mobilné hry: Roblox
  • Prenos peňazí: Revolut
  • Sociálne siete: Reddit

Najviac neobľúbenou aplikáciou sa stáva…

Keď už sme si predstavili, ktoré aplikácie používatelia nemajú úplne v láske z rôznych kategórií, tak si prezradíme, ktorá je na prvom mieste celkového hodnotenia. Konkurencia medzi aplikáciami bola určite silná, no na Slovensku sa na prvé miesto najmenej obľúbených aplikáciami medzi tými najrozšírenejšími dostala aplikácia Roblox ako zástupca mobilných hier. Používatelia túto aplikáciu teda často využívajú, no zároveň ju príliš neobľubujú.

najviac nenavidene aplikacie
Zdroj: electronicshub.org

Počas tohto prieskumu sme sa dostali aj k údajom z iných krajín. Napríklad v susednej Českej republike sme sa dozvedeli, že na prvom mieste medzi najviac neobľúbenými aplikáciami, no zároveň rozšírenými, sa nachádza zoznamovacia aplikácia Bumble. V Poľsku sa na rovnakej pozícii nachádza Reddit, v Maďarsku Twitch a v Rakúsku streamovacia platforma Disney+.

V rámci celého sveta je však najviac nenávidenou aplikáciou práve Roblox, ktorý nasleduje Tinder a následne Reddit. TOP päťku týchto aplikácií uzatvára Disney+ a sociálna sieť Snapchat. Ako teda môžete vidieť, aplikácie sa stále opakujú a používatelia využívajú, no zároveň kritizujú dookola stále tie isté appky.

Využívate spomenuté aplikácie vo svojom smartfóne aj vy? A súhlasíte s rebríčkom týchto aplikácií alebo by ste na prvé miesta zasadili iné appky? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre