Filmy a seriálySpravodajstvo

Jún bude na Netflixe nabitý skvelými filmami a seriálmi: Tu je prehľad toho najlepšieho!

Filmová a seriálová nádielka Netflixu sa rozrastie o ďalšie kvalitné tituly. Pozrite si prehľad toho najlepšie, čo príde v júni.

Jún nám pomaly, ale isto klope na dvere a spolu s novým mesiacom, sa môžeme tešiť aj na novú nádielku filmov a seriálov, ktoré zavítajú na platformu Netflix. Nižšie sme si pre vás pripravili výber toho najlepšie, na čo sa môžete tešiť.

Man vs Bee

Prvou novinkou je seriál Man vs Bee, resp. Muž vs včela. Hlavnú úlohu si v tejto komédii zahral Rowan Atkinson, ktorý sa do pamäti ľudí zaryl najmä vďaka groteske Mr. Bean. Tentokrát sa Atkinson predstaví v úlohe nemotorného Trevora, ktorý sa v neprítomnosti členov domácnosti bude starať o luxusný dom. Ako už z názvu seriálu plynie, tak pôjde o súboj muža a nepríjemného hmyzu. Prvá séria tohto seriálu bude obsahovať desať častí a pôjde o one-man show. Diváci si budú môcť pozrieť tento seriál od 24. júna.

Peaky Blinders

Na Netflix 10. júna zavíta šiesta séria seriálu Peaky Blinders. Ide o poslednú sériu, ktorá obsahuje šesť častí. Seriál „Peaky Blinders“, ktorý vytvoril Steven Knight sleduje príbeh Tommyho Shelbyho (Murphy) a jeho notoricky známy vzostup k moci na pozadí robotníckej triedy v Birminghame po prvej svetovej vojne. Malo by ísť zároveň o poslednú sériu tohto seriálu. Jeho autori ale nevylúčili, že neskôr sa možno dočkáme aj celovečerného filmu.

Money Heist, ale v podaní Kórejčanov

Seriál, ktorý sa stal najsledovanejším titulom na Netflixe, Money Heist, sa dočká remaku. Kórejská dráma The House of Paper je remake španielského Money Heist (La Casa de Papel). Príbeh sleduje Profesora, ambiciózneho strojcu lúpeže, ktorý zorganizoval najväčšiu lúpež na Kórejskom polostrove. Premiéra je naplánovaná 24. jún.

3. séria The Umbrella Academy

The Umbrella Academy je jedným z ďalších seriálov, ktorý očaril milióny divákov. Od 22. júna bude na platforme Netflix dostupná 3. séria tohto sci-fi šialenstva. V najnovšom trailery vydanom ešte začiatkom tohto mesiaca, fanúšikovia mohli vidieť návrat Elliota Pagea ako Viktora Hargreevesa. Viktor sa objavuje po boku zvyšku partie, keď sa vyrovnávajú s útekom pred jednou apokalypsou očividným vytvorením ďalšej. Čaká nás zbesilá jazda!

Hustle

V priebehu nasledujúceho mesiaca si na svoje prídu aj fanúšikovia Adama Sandlera, ktorý sa objaví vo filme Hustle. Nepôjde však o komédiu, ale o športovú drámu. Sandler vo filme hrá úlohu hľadača talentov pre basketbalový tím. A hoci sa mu počas kariéry lepí smola na päty, tak neskôr objaví jedinečného hráča s obrovským talentom, ale aj komplikovanou minulosťou. Podarí sa mu z neznáme talentu urobiť hviezdu NBA? Dozvieme sa 8. júna.

Interceptor

Príbeh zachytáva zničenú kapitánku JJ Collins (Elsa Pataky), ktorá sa ocitne vo vedení osamelej základne protiraketových rakiet uprostred Tichého oceánu potom, čo ju neprávom vyhnali z jej vysnívanej práce v Pentagone. Keď neskôr základňu ohrozí útok, Collinsová sa stretne zoči-voči s charizmatickým, no zároveň pokriveným Alexandrom Kesselom (Luke Bracey), bývalým dôstojníkom americkej vojenskej rozviedky, ktorý má v úmysle uskutočniť nemysliteľný plán. Následne bude musieť Collinsová spraviť všetko preto, aby zvrátila Kesselovu misiu. Film bude na Netflixe dostupný od 3. júna.

Našli ste medzi filmami a seriálmi niečo, čo vás zaujalo natoľko, že si to pozriete? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close