Miluješ filmy a kino? Nepremeškaj akciu na tento projektor, ktorý je dostupný za cenu, z ktorej sa ti zatočí hlava

projektor film
Zdroj: Pixabay.com

Ak patríš medzi milovníkov filmov tak by si mal spozornieť. Internetový obchod  Lightinthebox.com ponúka aktuálne vo viac ako 30% projektor, s ktorým sledovanie filmov je jedna radosť. Čerešničkou na torte je možnosť doručenia s poistením proti prípadnému doplácaniu DPH a CLA (za podmienky využitie dopravy Expedited Express + Add duty & tax insurance to your order).

LCD Home Theater Projector

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Tento projektor, ktorý aktuálne stojí menej ako 145€ ponúka parametre, ktoré v tejto cenovej kategórii by si len ťažko hľadal. Je schopný premietať obraz vo vzdialenosti od 1 metra až po 6 metrov pričom ponúka nastaviteľnú veľkosť obrazu od 32“ do 200“ pri HD rozlíšení (1280 x 800 bodov).

Zdroj: lightinthebox.com

Projektor podporuje viacero multimediálnych súborov cez VOB, DAT, MPG, MOV, AVI, MP4, 3GP až po JPG, BMP, JPEG, PNG, GIF. Čerešničkou na torte je podpora audio formátov WAV, WMA, MP3, ACC / ACC+.

VS 508 projektor_2
Zdroj: lightinthebox.com

Projektor ponúka aj podporu „tretej generácie farieb“, pod ktorou si môžete predstaviť širšie spektrum farieb v porovnaní s tými najbežnejšími projektormi. Ďalšou vychytávkou je aj čip na redukciu šumu.

Aktuálne tento projektor stojí menej ako 145€ spolu aj s poštovným. Akcia je však časovo limitovaná a preto ak ťa zaujala tak by si sa mal poponáhľať.

VS 508 projektor_1kuponjpg
Zdroj: vlastný

LCD Home Theater Projector

Zdroj:  Lightinthebox.com, úvodný obrázok: Pixabay.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre