Elektrické kolobežky KUGOO KIRIN S1 a S1 Plus aktuálne kúpiš za historicky najnižšie ceny!

Najlacnejšia elektrická kolobežka od výrobcu KUGOO ťa aktuálne vyjde iba na neskutočných 229,99 eur aj s bezplatným doručením.

kugoo s1 plus 1
Zdroj: Geekbuying

Pokukávaš po svojej prvej elektrickej kolobežke, ktorá by dokonale poslúžila na dopravu v rámci mesta? Ak hľadáš najlacnejšiu a zároveň najkompaktnejšiu alternatívu, s ktorou sa pohodlne odvezieš aj v MHD, rozhodne nepremeškaj aktuálnu akciovú ponuku od výrobcu KUGOO. Na e-shope Geekbuying.com totižto môžeš momentálne získať tie najdostupnejšie modely už za neuveriteľne nízke ceny, ktorým sa pri pohľade na naozaj dobré technické špecifikácie kolobežiek skutočne ťažko odoláva. 

KUGOO KIRIN S1 – ideálny základ do mesta, ktorý nesklame

Elektrická kolobežka KIRIN S1 od overeného výrobcu KUGOO patrí medzi základné modely od tohto výrobcu. Jeho technické špecifikácie a kompaktnosť však z neho robia naozaj skvelý dopravný prostriedok do mestských podmienok. V zloženom stave je kolobežka natoľko kompaktná, že ju zmestíš aj do malého auta, pričom váha iba 12 kg nerobí pre prenášaní v MHD alebo vlaku žiadny problém. 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
kugoo kirin s1 uvodny
Zdroj: Geekbuying

Čo sa týka technických špecifikácií, model KIRIN S1 určite nesklame ani náročnejších zákazníkov. Elektromotor s výkonom 350W rozhodne poteší, keďže pri tejto cenovke by sme ho u konkurencie hľadali márne. Vďaka nemu kolobežka ponúka maximálku na úrovni 25 km/h. Batéria má v tomto konkrétnom modeli kapacitu 6 Ah a vďaka 3 jazdným režimom z nej môžeš v mestských podmienkach „vyťažiť“ až 25 km dojazd

kugoo kirin s1
Zdroj: Geekbuying

Výrobca aj pri svojom najlacnejšom modeli hľadel na pohodlie a bezpečnosť pri jazde v meste. Kolobežka KIRIN S1 je preto vybavená perforovanými kolesami a predným odpružením, ktoré sa na slovenských cestách bude určite hodiť. Prítomný je aj duálny brzdný systém, ako aj protišmykové pogumovanie na riadidlách a platforme na státie. 

KUGOO KIRIN S1 už za 229,99 eur nájdeš na Geekbuying.com

Kolobežku KUGOO KIRIN S1 momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com už za 229,99 eur s bezplatným doručením z poľského skladu. Pri objednávke však nezabudni uplatniť unikátny zľavový kód „GKB804S“. Už tradične, pri dodávaní z jedného z európskych skladov sa nemusíš obávať ďalších poplatkov ako clo alebo DPH

KUGOO S1 Plus – rýchlejšia alternatíva predným pohonom

Kolobežka KUGOO S1 Plus zdieľa s vyššie uvedeným modelom KIRIN S1 naozaj mnoho technológií. Model S1 Plus však prináša viacero vylepšení, ktoré možno ocenia náročnejší zákazníci. Jedným z najväčších rozdielov je umiestnenie elektromotora do predného kolesa, od čoho sa odvíjajú aj ďalšie špecifikácie. 

kugoo s1 plus 3
Zdroj: Geekbuying

O čosi mohutnejšia stavba kolobežky a predný pohon zabezpečuje vyššiu nosnosť na úrovni až 120 kg. Využitie predného elektromotoru však v tomto prípade znamená aj vyššiu maximálnu rýchlosť až 30 km/h. Dojazdovo je však na tom kolobežka podobne ako model S1 Plus aj napriek väčšej batérii s kapacitou 7,5 Ah. Vychádza to z využitia iného pohonu, vyššej maximálnej rýchlosti a o čosi vyššej váhy 12,5 kg

kugoo s1 plus 2
Zdroj: Geekbuying

Po stránke bezpečnosti a pohodlia sú na tom obe kolobežky viac menej rovnako. Aj v tomto prípade sú prítomné perforované 8-palcové kolesá a predné odpruženie. K dispozícii sú v oboch prípadoch aj predné a zadné LED osvetlenie, zabudovaný stojan, či kompaktný displej priamo na riadidlách zobrazujúci najpodstatnejšie informácie o jazde a stave batérie. 

Kolobežku KUGOO S1 Plus za skvelú cenu nájdeš na Geekbuying.com

Model KUGOO S1 Plus momentálne nájdeš v najlepšej ponuke na e-shope Geekbuying.com už za 323,41 eur s bezplatným doručením, taktiež z poľského skladu. Pri objednávke však nezabudni využiť zľavový kupón „GKB803S“.

Hľadáš spotrebnú elektroniku, domáce spotrebiče alebo práve elektrické kolobežky a elektrické bicykle za najnižšie ceny? Určite nezabudni navštíviť náš nový internetový obchod shopujem.vosveteit.sk, kde nájdeš stovky produktov za najnižšie ceny s bezplatným doručením z európskych skladov!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre