Prepínajte práve prehrávané skladby pomocou tlačidiel ovládania hlasitosti. Pozrite sa, ako na to!

Pozrite sa, ako môžete vo vašom Android smartfóne zapnúť funkciu prepínania skladieb pomocou podržania tlačidiel ovládania hlasitosti zvuku.

prepinanie skladieb pomocou tlacidla ovladania hlasitosti
Zdroj: Vosveteit

Aplikácia dokážu z našich smartfónov urobiť o niečo chytrejšie zariadenia, akými sú. Nie tak dávno sme vám ukázali, ako môžete prostredníctvom aplikácie Almighty Volume Keys naprogramovať tlačidlám ovládania hlasitosti rôzne dodatočné funkcie. Dnes by sme vám chceli ukázať obdobnú aplikáciu, ktorá je o niečo jednoduchšou na použitie. Ide konkrétne o aplikáciu, ktorá umožňuje prostredníctvom dlhšieho podržania tlačidiel ovládania hlasitosti prepínať skladby. 

Prepínajte skladby pomocou tlačidiel ovládania hlasitosti

Dovoľte nám dať vám do pozornosti aplikáciu Volumee – skip tracks, prostredníctvom ktorej môžete prepínať práve prehrávané skladby pomocou tlačidiel ovládania hlasitosti. Aplikácia je dostupnou v obchode Google Play a stiahnuť ju môžete prostredníctvom odkazu nižšie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Samotné nastavenie aplikácie je veľmi jednoduché. Potom, ako aplikáciu stiahnete, tak vás požiada o udelenie potrebných oprávnení, aby mohla aplikácie korektne pracovať. To jest, prístup k notifikačnej lište, prostredníctvom ktorej pristupuje k práve prehrávanej hudbe. Potom, ako otvoríte aplikáciu a udelíte jej potrebné povolenia, tak by ste mali vidieť obrazovku, ako môžete vidieť nižšie. V prípade, ak vidíte „Active“, tak aplikácia je nakonfigurovaná správne.

prepinanie skladieb_tlacidla ovladania hlasitosti_1
Zdroj: Vosveteit

Následne, ako sa potom posunutie na hlavnej stránke aplikácie nižšie, tak vám odporúčame v rámci sekcie „Main settings“, teda Hlavné nastavenia, povoliť možnosť „Always“, teda vždy. Ide o nastavenie prostredníctvom ktorého budete môcť využívať funkciu prepínania skladieb aj v prípade uzamknutej obrazovky.

prepinanie skladieb_tlacidla ovladania hlasitosti_2
Zdroj: Vosveteit

V prípade, ak by sa vám aplikácia neskôr automaticky vypínala, tak prostredníctvom nastavení smartfónu, je potrebné vypnúť optimalizáciu batérie pre aplikáciu. Urobiť tak môžete potom, ako si v nastaveniach nájdete Správu aplikácií a vyhľadáte aplikáciu Volumee – skip tracks.

Pevne veríme, že tip na aplikáciu vás oslovil. Budeme radi, ak článok podporíte, či už zdieľaním, alebo lajkom na sociálnej sieti Facebook.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre