Do obchodu Huawei AppGallery pribudne nová banková aplikácia, ktorá sa teší veľkej obľube

Do AppGallery od Huawei zavíta banková aplikácia Revolut, ktorá sa teší veľkej obľube a to nielen na globálnom trhu, ale i u nás.

Huawei AppGallery_uvodny obrazok
Zdroj: Vosveteit.sk

Hoci Huawei urobil v priebehu posledného roku poriadny kus dobrej práce v súvislosti s prinesením nových aplikácií do ich obchodu App Gallery, tak stále tam chýbajú mnohé populárne aplikácie. Ide napríklad i o niektoré aplikácie bánk, bez ktorých je náročné fungovať. Dobrou správou však je, že čoskoro sa v obchode spoločnosti objaví aplikácia, ktorá má potenciál vyriešiť tento nedostatok.

Do obchodu AppGallery zavíta Revolut

Huawei prostredníctvom svojej oficiálnej Twitter stránky oznámil, že už čoskoro do obchodu AppGallery zavíta aplikácia Revolut. Stane sa tak 16. decembra. Druhým dychom musíme dodať, že aktuálne nevieme, pre ktoré regióny bude aplikácia dostupnou. Vzhľadom však na to, že Revolut je medzinárodnou aplikácia, tak predpokladáme, že ak by sa predsa len neukázala v priebehu zajtrajšieho dňa i v mutácii obchodu pre náš región, tak je to len otázka niekoľkých dní, nanajvýš týždňov, kým sa tak stane.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Pre tých, ktorý Revolut nepoznajú, tak ide o bankovú aplikáciu, ktorá umožňuje vytvoriť si účet v priebehu pár desiatok sekúnd a to prostredníctvom smartfónu. Aplikácia rovnako umožňuje vytváranie i jednorazových platobných kariet, ktoré môžete využiť za účelom nákupu. Ide o funkciu, ktorú napríklad oceníte pri nákupe z rôznych menej známych platforiem, o ktorých nie ste presvedčený, že sú v súlade s kostolným poriadkom. Funkcia rovnako je schopnou i obmedziť pri jednorazových kartách kredit, ktorý vám môže obchodník strhnúť.

Revolut_poziadanie o kartu
Zdroj: Vosveteit.sk

Okrem iného prostredníctvom aplikácie môžete investovať i do akcií spoločností, ale i kryptomien.  Samozrejme, tých funkcií, ktoré aplikácia ponúka, je oveľa viac.

V závere treba dodať, že nechýba i možnosť vygenerovania vlastnej fyzickej karty, prostredníctvom ktorej môžete vyberať fyzické peniaze z bankomatov partnerov spoločnosti.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre