Dni inovácií EIT Health 2020 – Ste pripravení zmeniť budúcnosť? Mladí inovátori zo Slovenska sa teraz môžu prihlásiť na podujatie EIT Health i-Days!

Zaujímajú vás inovácie, zdravotná starostlivosť a podnikanie?

i-Days_Slovakia_EIT_Health
Zdroj: i-Days Slovakia

Zúčastnite sa tohtoročných Dní inovácií, ktorých cieľom je zlepšiť zručnosti mladých študentov v oblasti zdravotnej starostlivosti a inovácií zo Slovenska a z 21 ďalších krajín.

Na 1- až 2-dňových podujatiach Dní inovácií študenti dostanú skutočné výzvy v oblasti zdravotnej starostlivosti, ktoré budú riešiť v multidisciplinárnych tímoch. Tieto podujatia prinášajú školenia o kreatívnom myslení, odborné poradenstvo v oblasti prezentovania a stretnutie s pacientmi, používateľmi alebo občanmi, ktorých cieľom je viesť nápady študentov a poskytnúť im informácie. Inšpirujúci prednášajúci, pôsobivé poroty a zástupcovia startupov prispievajú svojimi odbornými znalosťami a ukazujú skutočné príklady úspechu v oblasti inovácií a podnikania.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nepotrebujete žiadne existujúce školenie ani vedomosti, stačí nadšenie!

 „Tento rok dokázal, že zmiešaný spôsob tvorby inovácií môže byť veľmi produktívny. Podujatie i-Days je každoročnou oslavou inovácií v oblasti zdravotnej starostlivosti, na ktorom nabádame všetky mladé talenty, aby sa hrali s inováciami a naučili sa vytvárať prelomové riešenia. Veľmi sa tešíme na tohtoročné nápady. Mladí ľudia často dokazujú, že napriek svojmu mladému veku dokážu vytvárať brilantné riešenia, ktoré majú potenciál byť uvedené na trhu a pomáhať európskym pacientom,“ povedal Milan Varga, RIS HUB manažér Slovensko.

Popredné univerzity, inkubátory a spoločnosti zo siete EIT Health zorganizujú tento rok reťaz 35 podujatí v 22 európskych krajinách a viac než 50 % podujatí sa bude konať v strednej a východnej Európe a v  južných regiónoch v onlinovom aj v offlinovom formáte, aby sa zaistila najbezpečnejšia možnosť pre všetkých študentov.

Počas podujatia i-Days budú ocenené tri tímy a tím, ktorý sa umiestni na prvom mieste, vyhrá aj pozvanie na podujatie pre víťazov Dní inovácií EIT Health, kde môžu ďalej rozvíjať svoj nápad za podpory a usmernení odborníkov!

Prihláste sa na Deň inovácií na Slovensku a začnite svoju cestu ako inovátori v oblasti zdravotnej starostlivosti!

T-Systems Slovakia. Košice, Slovensko. Začiatok:  5. november

Ako sa prihlásiť

Na toto podujatie sa môžete prihlásiť cez tento link. Viac informácií o programe nájdete na stránke https://eithealth.eu/project/i-days/.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre