Ďalší megavýpredaj softvéru 12.12. je za rohom! Nenechaj si ujsť Windows a Office za tie najlepšie ceny

Vianoce sú za rohom a horúce výpredajové dni pomaly ale isto gradujú. Vytúžený softvér si tak môžeš kúpiť za skutočne lákavé ceny.

godeal24 12_12 2023-min
Zdroj: Godeal24.com

Nenechaj si ujsť ďalšie zľavové šialenstvo v rámci výpredajov 12.12. a uchmatni si svoj softvér za tie najnižšie ceny tohto roka! Výpredaje odštartujú už čoskoro aj na stránkach Godeal24.com a ty by si si to rozhodne nemal nechať ujsť. Pri kúpe populárnych softvérových produktov ako Office 2021 Professional, Office 2019 Pro či Windows 11 aktuálne môžeš ušetriť desiatky eur! S nákupom však určite neotáľaj. Akciový výpredaj je časovo obmedzený a cenovky vybraných produktov sa môžu čoskoro vyšplhať na ich bežnú úroveň.

Bezpečnosť nadovšetko

Priam nepochopiteľne nízke ceny vybraných softvérových produktov a nástrojov môžu pri kúpe vyvolávať patričné obavy. Pri nákupe na e-shope Godeal24.com sa však naozaj nemáš čoho obávať. Ide o jedného z popredných a najviac ostrieľaných predajcov digitálnych licencií na trhu. Predajca, samozrejme, garantuje pôvod všetkých digitálnych licencií, ktoré má na svojich stránkach v ponuke. Taktiež je garantovaná aj ich 100% legálnosť a originalita, čo pri konkurencii nie je často zvykom. Skvelú povesť predajcu taktiež potvrdzuje aj skvelé 98% pozitívne skóre na platforme TrustPilot.com. Nákupom na stránkach predajcu Godeal24.com tak určite nič nepokazíš, práve naopak. Ušetriť môžeš desiatky eur, pričom samotný nákup a aktivácia produktu je doslova otázkou niekoľkých minút.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Časovo obmedzená ponuka na rôzne verzie Office

Bezpečná voľba cenovo dostupného Windows kľúča

Cenovo zvýhodnené balíčky s kupónom „SGO62“

Multilicencie s parádnou cenovkou!

Až 50% zľava s kupónom „SGO50“ na ďalšie verzie Windows a Office

Ďalšie softvérové nástroje za najnižšie ceny

Doručenie behom pár minút

Ako sme už načrtli v úvode, nákup a samotné doručenie zakúpenej digitálnej licencie je otázkou niekoľkých minút. Na stránkach Godeal24.com si stačí vybrať požadovaný softvérový produkt, vyplniť fakturačné a dodacie údaje a pred samotnou platbou prípadne aplikovať dodatočný zľavový kupón. Pre účely platby odporúčame využiť bezpečnú platobnú bránu PayPal. Po uhradení objednávky je behom niekoľkých minút na e-mailovú adresu doručený zakúpený licenčný kľúč, ktorý je možné použiť pre aktiváciu zvoleného softvéru. V prípade akýchkoľvek problémov s výberom, nákupom či aktiváciou neváhajte kontaktovať bezplatnú 24/7 online podporu predajcu na e-mailovej adrese service@godeal24.com.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre