Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Cenovo dostupné multifunkčné hodinky KINGWEAR KW22 s kopou športových funkcií jednoducho musíš mať

Hodinky na každodenné nosenie do práce alebo školy, no zároveň skvelý pomocník pri cvičení? Hodinky KINGWEAR KW22 určite stoja za pozornosť.

Pokukávaš po cenovo dostupných inteligentných hodinkách, ktoré sa pýšia moderným dizajnom a ponúkajú kopec športových režimov? Moderne vyzerajúcich modelov nájdeš už v dnešnej dobe na trhu mnoho a poväčšine sa zo širokej ponuky naozaj ťažko vyberá. Dnes by sme ti preto chceli dať jeden tip, ktorý rozhodne stojí za pozornosť ak pokukávaš práve po vyššie „špecifikovaných“ hodinkách. Inteligentné hodinky KINGWEAR KW22 zaujmú už na prvý pohľad. Zároveň však ponúkajú skvelé funkcie na každý deň aj na športové aktivity. V neposlednom rade však lákajú nízkou cenou, aktuálne iba neuveriteľných 25,49 eur s bezplatným doručením bez ďalších poplatkov. 

KINGWEAR KW22 už za 25,49 eur nájdeš na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

KINGWEAR KW22 – multifunkčné hodinky na každý deň

Hodinky KINGWEAR KW22 sa už pri prvom pohľade na ne inšpirovali dizajnom najpopulárnejších inteligentných hodiniek od spoločnosti Apple. Hranaté telo hodiniek vyrobené zo zliatiny zinku nie je iba lacne vyzerajúcou atrapou, ale naozaj pôsobí moderne a omnoho kvalitnejšie, ako väčšina napodobenín na trhu. Kovové telo dopĺňa silikónový náramok, ktorý oceníš nie len pri každodennom nosení, ale aj pri spomínaných športových aktivitách. 

kingwear kw22 1
Zdroj: Cafago

Najväčším lákadlom na oči však nie je samotné telo hodiniek, ale veľký 1,4 palcový displej s rozlíšením až 240 x 240 pixelov. Samotný displej je pritom pokrytý 2.5D zaobleným krycím sklom, ktoré celý displej zjemňuje a slúži ako dodatočná ochrana pred poškodením. 

Na opačnej strane tela hodiniek sa nachádza snímač tepu, snímač okysličenia krvi a kontakt na nabíjanie. Bočné hrany hodiniek sa nesú v minimalistickom duchu, keďže na nich nájdeme iba 1 multifunkčné tlačidlo. 

kingwear kw22 snimac tepu
Zdroj: Cafago

Čo sa ponúkanej techniky týka, hodinky sú vybavené batériou s kapacitou 180 mAh, ktorá pri aktívnom režime ponúka výdrž do 5 dní. V stand-by režime sa však výdrž môže predĺžiť aj na 10 dní používania. Spomenúť by sme mali aj krytie na úrovni IP67, ktoré umožňuje používanie hodiniek pri bežných denných aktivitách. 

kingwear kw22 rozmery
Zdroj: Cafago

Po softvérovej stránke sú hodinky vybavené až 8 športovými režimami, monitoringom zdravia ako aj funkciami na sledovanie spánku, zlepšenie životného štýlu či základnými funkciami ako ovládanie hudby, nájdenie smartfónu a podobne. 

KINGWEAR KW22 už za 25,49 eur nájdeš na Cafago.com

Inteligentné hodinky KINGWEAR KW22 momentálne nájdeš v ponuke e-shopu Cafago.com už za 25,49 eur s bezplatným doručením. Pri objednávke však odporúčame zvoliť dopravu „Duty Free Shipping“, ktorá je bezplatná a zaručuje dodanie bez ďalších poplatkov ako clo a DPH. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close