Artillery Sidewinder X1 – 3D tlačiareň s nadpriemerným tlačovým priestorom aktuálne kúpiš až o 30% lacnejšie

3D tlačiareň Sidewinder X1 od overeného výrobcu Artillery je skvelou voľbou najmä ak rozmýšľaš nad väčšími domácimi projektami.

artillery sidewinder x1 ilustracny
Zdroj: Youtube - @Teaching Tech

Pri pohľade na tak atraktívnu akciu na technologicky vyspelú a modernú 3D tlačiareň by mal spozornieť každý domáci kutil a fanúšik 3D tlače. Model Artillery Sidewinder X1 patrí medzi najlepšie vybavené modely vo svojej cenovej kategórii, pričom jeho najväčším lákadlom je nadpriemerne veľký tlačový priestor s rozmermi až 300 x 300 x 400 mm. Na atraktivite tohto modelu však momentálne ešte viac pridáva už vyššie spomínaná akcia, ktorá sa jednoducho neodmieta. Cenovka tohto modelu sa v našich končinách pohybuje bežne na úrovni 400 eur, no momentálne máš možnosť získať ju už za skvelých 305,99 eur! Na e-shope Cafago.com stačí pri objednávke zadať špeciálny zľavový kupón „CC83“, vďaka ktorému ušetríš desiatky eur. Samozrejmosťou je aj bezplatná doprava z nemeckého skladu, takže sa vyhneš aj poplatkom ako clo a DPH

Artillery Sidewinder X1 s kupónom „CC83“ za 305,99 eur nájdeš TU!

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ideálna voľba pre úplných amatérov aj pokročilých

artillery sidewinder x1 2
Zdroj: Cafago

3D tlačiareň Artillery Sidewinder X1 je dodávaná ako skladačka zložená na 95%. S jej kompletizáciou si tak poradí úplne každý, či už ide o začiatočníka alebo pokročilého 3D tlačiara. Amatérov určite poteší prítomnosť intuitívneho ovládania pomocou dotykového displeja, či prítomnosť pokročilých funkcií ako ochrana proti výpadku napájania, či zapamätanie si polohu tlačovej hlavy v prípade poruchy.

artillery sidewinder x1
Zdroj: Cafago

Najväčším ťahákom tohto modelu je už spomínaný veľký tlačový priestor s rozmermi až 300 x 300 x 400 mm. Nestratí sa však ani z pohľadu rýchlosti tlače až 150 mm/s, čo určite poteší najmä pri väčších projektoch. Tlačiareň sa spolieha na trysku MK10 s priemerom 0,4 mm, ktorá umožňuje používanie všemožných tlačových materiálov ako PLA, ABS, TPU, či iné flexibilné materiály. 

Skúsenejší 3D tlačiari určite ocenia aj možnosť vyhrievania sklenenej tlačovej podložky s vysokou adhéziou, ktorá vynikajúco drží výtlačok počas tlače, no po dokončení projektu umožňuje jednoduché odstránenie z podstavy. Dizajnových nadšencov môže naopak nadchnúť minimalistické vyhotovenie rámu, ktoré sa vyznačuje maximálnou možnou tuhosťou a zároveň vo svojich útrobách schováva všetku kabeláž. 

Artillery Sidewinder X1 s kupónom „CC83“ za 305,99 eur nájdeš TU!

3D tlačiareň Artillery Sidewinder X1 momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Cafago.com už za 305,99 eur. Pri objednávke však nezabudni uplatniť zľavový kupón „CC83“, vďaka ktorému ušetríš desiatky eur. Tlačiareň je dodávaná z nemeckého skladu, čím je zaručené expresne rýchle dodanie bez zbytočných poplatkov ako clo a DPH

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre