Aktuálny cenový trhák: MicroSDXC karta Netac P500 128 GB aktuálne iba za 15,48 eur s dopravou zdarma!

Číňania opäť dokazujú, že aj na kúpe SD karty môžeš ušetriť slušný balík peňazí

netac p500 overseas uvodny_opt
Zdroj: Cafago

Aktuálnemu cenovému trháku na e-shope Cafago.com určite neodoláš! Špičková MicroSDXC karta Netac P500 s kapacitou až 128 GB je totižto momentálne dostupná iba za neuveriteľných 15,48 eur, tradične, s dopravou zdarma. 

Akciu na pamäťovú kartu Netac P500 nájdeš na e-shope Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Pamäťové karty od spoločnosti Netac sú ozajstných skĺbením vynikajúcej ceny, ako aj výborných technických špecifikácií. MicroSDXC karty od overeného svetového výrobcu ponúkajú prenosové rýchlosti až do 80 MB/s, čím sú vhodné nie len pre smartfóny, ale aj pre menšie fotoaparáty, či akčné kamery. 

Počas cestovania sa o svoje zábery báť nemusíte

 

Takmer všetky prenosné úložiská značky Netac ponúkajú nadpriemerné stupne ochrany a MicroSDXC karta P500 nie je žiadnou výnimkou. Karta prežije naozaj takmer všetko – problém jej nerobia ani vysoké či nízke teploty, RTG, silný magnet, ako aj voda. Počas cestovania sa tak nemusíte báť prípadných stratených fotografií, ktoré sa občasne dokážu z lacnejších kariet vymazať počas klasickej letiskovej kontroly. 

Vynikajúci akciu na pamäťovú MicroSDXC kartu Netac P500 nájdeš na spomínanom e-shope Cafago.com. Pozor! Akcia prebieha len do konca augusta, tak sa s jej objednaním určite poponáhľaj. 

MicroSDXC kartu Netac P500 iba za 15,48 eur nájdeš tu

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre