OperátoriSpravodajstvo

AKTUÁLNE: Veľký mobilný operátor predstavil nový paušál. Je až smiešne lacný a ponúka toho veľa! Kto má na neho nárok?!

Mobilný operátor predstavil paušál s kopou dát a voľnými minútami, ktorý stojí len pár €.

Z každej strany môžeme počuť o zvyšovaní cien a inflácii, ktorá sa nechce ustáliť na znesiteľnej úrovni. No zdá sa, že veľký mobilný operátor, 4ka, prináša na trh nový paušál, ktorý má potenciál odľahčiť ľuďom závan v ich peňaženkách.

Paušál pre mladých

4ka hovorí, že až 88% mladých ľudí pociťuje zhoršenie svojej životnej situácie, no zároveň sa nechce obmedzovať pri používaní smartfónu. A preto sa mobilný operátor rozhodol pomôcť tejto skupine ľudí, pre ktorých predstavil nový paušál.

„Máme spolu vzťah už roky. Minimálne od jesene 2017, keď sme ako prvý operátor na Slovensku priniesli prvý nový paušál s nekonečnými dátami. S nimi v ruke vyrástla na Slovensku nová generácia mladých ľudí, ktorí už nepoznali ten blbý pocit obmedzovať sa pri používaní svojho mobilu. Ceníme si dôveru, ktorú nám mladí zákazníci už roky dávajú a zároveň si uvedomujeme, že to nemajú dnes ľahké. Aj preto chceme podporiť každého žiaka či študenta a prichádzame so špeciálnym produktom pre nich,“ hovorí vedúci produktového oddelenia 4ky Marek Jánošík.

Podľa ankety až 9 z 10 mladých pociťuje zhoršenie svojej finančnej situácie z dôvodu neutíchajúcej inflácie. 59% mladých chce svoju zlú finančnú situáciu riešiť spôsobom, že začne šetriť, hovorí operátor. No najviac desivé na zisteniach je, že mnoho mladých z dôvodu vysokých nákladov na život zvažuje, že skončí so školou a zároveň rozmýšľajú nad tým, že opustia Slovensko a vyberú sa hľadať šťastie do zahraničia.

„Čo je ale najdesivejšie zistenie, 6% mladých chce kvôli zhoršeniu svojej situácie opustiť školu a až 19% opýtaných zvažuje odchod z krajiny a nový život za hranicami. Ako mobilný operátor nevieme pre nich urobiť viac, než im ponúknuť výhodnejší produkt v čase, keď iní zdražujú,“ vraví marketingový riaditeľ 4ky Roland Kyška.

Pri používaní smartfónu sa mladí nechcú obmedzovať

Z prieskumu rovnako vyplynulo, že väčšina mladých (87%) sa nechce obmedzovať pri používaní telefónu a viac ako polovica respondentov, by uvítala špeciálne paušály pre mladých.

„Za štyri eurá u nás dostane každý žiak alebo študent vo veku od 6 do 26 rokov okrem 50 minút alebo SMS aj 4 GB dát v SR aj EÚ na 30 dní. To je skutočne skvelá ponuka pre každého, či už chce využiť dáta na vzdelávanie alebo zábavu v akejkoľvek kombinácii. Ak sa niekomu dáta mália, môže si za ďalších 6 eur dokúpiť ďalších 16  GB dát,“ prezrádza detailu produktu SLOBODA pre MLADÝCH Andrea Čagalová, senior manažérka pre produkt a propozície 4ka.

Nový študentský paušál SLOBODA pre MLADÝCH obsahuje v základe 50 MIN/SMS a 4GB dát, ktoré je možné čerpať v rámci SR aj celej EÚ a to za zvýhodnenú cenu 4 EUR na 30 dní. V rozšírenej verzii SLOBODA pre MLADÝCH + DÁTA NAVYŠE je k dispozícii až 20 GB dát (z toho 9,56 GB v EÚ) a 50 MIN/SMS v celej EÚ za 10 EUR na 30 dní. Podobne ako ostatné paušály z rodiny SLOBODA platí aj pre SLOBODU pre MLADÝCH automatická obnova každých 30 dní a možnosť aktivovať si paušál aj viackrát počas platnosti paušálu.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close