ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYNávody

Ako vytvoriť a používať zoznam úloh na Android zariadení? Túto aplikáciu určite skúste!

Zoznam úloh je jednoduchá aplikácia, ktorá vám pomôže udržať si vo veciach poriadok.

Život vie byť niekedy poriadne náročný a mávame mesiace, kedy sme radi že vieme, kde nám hlava stojí. Ak patríte k ľuďom, ktorí často zabúdajú na dôležité veci, máme pre vás aplikáciu, ktorá vám zjednoduší život. Nazýva sa zoznam úloh a práca s ňou je tak jednoduchá, aká len môže byť.

Aplikáciu nájdete v obchode Google Play a jej stiahnutie potrvá len chvíľu. Ďalšou obrovskou výhodou je to, že ide o mimoriadne ľahkú aplikáciu, teda nebude si vyžadovať zbytočne veľa výkonu. Čo vám ale ponúka?

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zoznam úloh, ako už napovedá aj názov, je jednoduchým plánovačom, do ktorého si môžete zapísať všetko čo máte spraviť a aplikácia vás na naplánované úlohy upozorní. Viete si tam napísať nielen čo máte kedy spraviť, no môžete si vytvárať aj rôzne kategórie. Do aplikácie si tak viete vložiť úlohy spojené s domácnosťou, prácou, rodinou či s hocičím iným. Poteší, že je v slovenskom jazyku, hoci s drobnými gramatickými chybami.

Ako používať zoznam úloh?

Ako sme už spomenuli, používanie tejto aplikácie je mimoriadne intuitívne a jednoduché. Stačí si ju stiahnuť z obchodu Google Play a po otvorení vás sama navedie k tomu, ako si vytvoriť prvé úlohy.

V tomto prípade máte dve možnosti. Ak si všimnete plusko vpravo dole, to vás zavedie do menu, kde si môžete nastaviť úlohu, kedy vás má aplikácia upozorniť a môžete si ju pridať do vytvoreného priečinka úloh. Stačí vyplniť požadované nastavenia a stlačiť tlačidlo s fajočkou.

Neviete čo skôr? Vyskúšajte tento jednoduchý plánovač úloh pre Android!
Zdroj: Vosveteit.sk

Možno si však chcete spraviť rýchly „to-do“ list na zajtrajší deň. V tomto prípade úplne stačí, ak na úvodnej obrazovke napíšete svoju úlohu do textového poľa naspodku. Vedľa neho máte aj ikonu mikrofónu. Ďalšou užitočnou funkciou zoznamu úloh je možnosť vytvoriť si úlohu pomocou hlasu. Kliknite na mikrofón, povedzte čo chcete spraviť a úloha sa vám vytvorí.

Neviete čo skôr? Vyskúšajte tento jednoduchý plánovač úloh pre Android!
Zdroj: Vosveteit.sk

Hlasové ovládanie môže mať svoje chyby, no počas nášho skúšania sme nepostrehli žiaden problém. Rozpoznávanie reči funguje dobre a môže vám ušetriť trochu času.

Vpravo hore máte rozšírené možnosti v ktorých nájdete napríklad nastavenia, alebo možnosť pridania viacerých úloh naraz. Nájdete tu ale aj okno zoznamy úloh, v ktorom už nájdete predvytvorené nejaké zoznamy. Ak však opäť kliknete na tlačidlo vpravo hore, môžete si vytvoriť svoj vlastný zoznam.

Neviete čo skôr? Vyskúšajte tento jednoduchý plánovač úloh pre Android!
Zdroj: Vosveteit.sk

Potom už len stačí, aby ste si úlohy po splnení odfajkli a vymažú sa vám zo zoznamu automaticky. To je celá veda. Ako sme spomínali, zoznam úloh je jednoduchou a prehľadnou aplikáciou.

To Do Liste
To Do Liste
Developer: Splend Apps
Price: Free

Ak potrebujete aplikáciu na zapisovanie toho čo vás čaká a neminie, so zoznamom úloh rozhodne nešliapnete vedľa. Môžete si ho dokonca synchronizovať aj so službami Google, vďaka čomu vás bude aplikácia upozorňovať automaticky.

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close