Ako môžete počúvať hudbu prostredníctvom Spotify aj bez prístupu k internetu?

Takto môžete stiahnuť hudbu v Spotify do svojho zariadenia a počúvať ju bez prístupu k internetu

Zdroj: Vosveteit.sk (koláž)

Spotify patrí medzi vcelku populárne služby na streamovanie hudby, ktorú si obľúbilo kvantum používateľov vrátane tých slovenských. Ako je však možné počúvať hudbu aj bez prístupu k internetu? Táto funkcia je dostupnou pre platiacich používateľov, ktorí disponujú Premium účtom.

Takto môžete počúvať hudbu v Spotify bez prístupu k internetu

Potom, ako spustíte váš počítač a aplikáciu, tak je potrebné otvoriť si album, prípadne playlist, ktorý by ste chceli počúvať aj v režime bez internetu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Spotify_ako pocuvat hudbu v offline rezime_1
Zdroj: Vosveteit.sk

Následne, ako môžete vidieť v pravom rohu otvoreného albumu, prípade playlistu, nad zoznamom skladieb uvidíte možnosť Stiahnuť. Potom, ako zvolíte túto možnosť, tak dôjde k stiahnutiu skladieb do počítača.

Spotify_ako pocuvat hudbu v offline rezime_2
Zdroj: Vosveteit.sk

Rovnako treba podstupovať aj v mobilnej aplikácii

Rovnakým spôsobom môžete dostať vaše obľúbené albumy, či skladby aj do smartfónu. Po otvorení aplikácie kliknite na vami požadovaný album, či playlist, ktorý chcete počúvať v režime bez internetu. Následne len zvoľte možnosť stiahnuť. Po krátkej chvíli (v závislosti od počtu skladieb a rýchlosti internetového pripojenia) dôjde k stiahnutiu hudby do zariadenia.

Následne, obzvlášť v prípade mobilných dát, aby ste mali istotu, že si nevyčerpáte voľné dáta, tak vám odporúčame aplikáciu prehodiť do režimu bez internetu. Otvorte si hlavnú stránku aplikácie (pozn. redakcie: rovnaký postup je možné aplikovať aj na PC verziu Spotify) a následne kliknite na možnosť nastavení. Potom už len zvoľte prehrávanie hudby v režime Offline.

Páčil sa vám návod alebo bol pre vás užitočným? Podporte ho zdieľaním na sociálnych sieťach. 

Via howtogeek.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre