Microsoft Edge ponúkne synchronizáciu histórie prehliadania webu naprieč viacerými zariadeniami

Funkcia je zatiaľ limitovanou pre obmedzený počet používateľov. Microsoft však sľubuje skoré sprístupnenie funkcie aj pre ďalších používateľov

ako pokracovat v prezerani internetovej strane z mobilu na pc
Zdroj: Vosveteit.sk

Microsoft pracuje na ďalšej užitočnej funkcionalite pre prehliadač Edge, ktorý pomaly, ale postupne dobíja ďalšie a ďalšie zariadenia. Najnovšie sa v testovej verzii prehliadača objavila ďalšia užitočná funkcionalita, ktorá je schopnou synchronizovať históriu prehliadania internetových stránok naprieč viacerými zariadeniami. Na samotnú funkciu upozorňuje samotný Microsoft prostredníctvom svojho blogu.

Bez ohľadu na zariadenie sa dostanete k histórii prehliadania internetových stránok

Microsoft v rámci svojho blogu píše, že od 7. januára je v rámci BETA programu funkcia predvolenou, ako zapnutá. V praxi to znamená, že ak ste prihlásený k jednému účtu a využívate na prehliadanie internetu Microsoft Edge, tak uvidíte v rámci histórie prehliadani, výpis stránok zo všetkých zariadení. Teda z mobilu, počítača, tabletu a podobne.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„S dnešnou aktualizáciou pre vývojárov je synchronizácia histórie predvolene zapnutá v kanáli pre vývojárov!…“

Microsoft Edge_synchronizacia historie prehliadania webu napriec zariadeniami
Zdroj: microsoftedgeinsider.com

Microsoft ďalej dodáva, že v stabilnej verzii je možné túto funkciu aktivovať prostredníctvom nastavení prehliadača edge://settings/profiles/sync. Spoločnosť druhým dychom však dodáva, že funkcia je zatiaľ dostupnou len pre používateľov z Veľkej Británie.

Microsoft v závere dodáva, že túto funkciu bude postupne sprístupňovať naprieč viacerými regiónmi sveta. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre