APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindows 10 Mobile

5 webových prehliadačov pre Windows 10 Mobile, ktoré stoja za vyskúšanie

Hoci je práve Microsoft Edge prehliadač, ktorý je predinštalovaný vo Windows 10 a rovnako v aj vo Windows 10 Mobile, nemá stále mnoho kľúčových funkcií. To je napríklad priestor na zlepšenie. Preto sa pozrieme na alternatívy, ktoré sa nachádzajú vo Windows Store.

Surfy Browser

Surfy Browser je náš „prvý pán na holenie“. Je to jeden z najpopulárnejších webových prehliadačov, ktoré sú dostupné vo Windows Store. Má v repertoári mnoho funkcií, ako sú Shake to Refresh alebo sťahovať a ukladanie súborov na SD kartu. Surf Browser je navyše jedným z prvých prehliadačov, ktorý umožňuje prevziať videá z YouTube. Aplikácia však naďalej používa API systému Windows 8.1 a o UWP verzii zatiaľ nepadlo žiadne slovo.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Surfy Browser
Surfy Browser
Developer: Outcoder
Price: Free

 

BlueSky Browser

BlueSky je nový prehliadač pre Windows 10 Mobile, PC a HoloLens. Je to jednoduchý webový prehliadač, ktorý zaujme svojím UX. Navyše je prehľadný, elegantný, rýchly a pohodlný. Prispôsobenie je jedným z kľúčov súčastnosti. A na to mysleli aj vývojári. Pre to je dostupné široké spektrum motívov a taktiež si môžete zmeniť pozíciu ukazovateľa adresy.

BlueSky Browser
BlueSky Browser
Developer: Willpower systems
Price: Free

 

Shiye Browser

Shiye patrí taktiež medzi novšie prehliadače. Rovnako je dostupný na telefóny s Windows 10 Mobile, PC a HoloLens. Shiye je postavený na Microsoft Edge, ale prichádza s množstvom vylepšení a nových funkcií. Podporuje gestá, sťahovanie na pozadí, alebo aj nočný režim.

Shiye Browser
Shiye Browser
Developer: sy@cn
Price: Free

 

Cô’c Cô’c Browser

Cô’c Cô’c Browser je veľmi populárny najmä vo Vietname. Zaujímavosťou je, že bol spočiatku vyvíjaný ako desktopová aplikácia, no v súčastnosti je už dostupný len pre Windows 10 Mobile. Nechýba mu jednoduchosť, rýchlosť a prehľadnosť.

Šmrnc mu dodáva aj funkcia inteligentného vyhľadávania, ktorá dokáže ušetriť čas, vďaka navrhovaním vhodných otázok počas písania. V nedávnej aktualizácií pribudla taktiež funkcia, ktorá vám umožňuje stiahnuť a uložiť video z YouTube.

Cốc Cốc Browser
Cốc Cốc Browser
Developer: Cốc Cốc Inc.
Price: Free

 

Monument Browser

Monument Browser sa radí medzi špičku prehliadačov pre Windows 10 Mobile. Obsahuje množstvo zaujímavých funkcií a je taktiež prvým prehliadačom, ktorý podporuje blokovanie reklám pomocou Ad-blockeru. Je veľmi rýchly a jednoduchý.

Monumet Browser má zaujímavú funkciu, ktorá umožňuje predeliť obrazovku a prezerať tak viacero stránok naraz. Pomocou funkcie Picture-in-Picture si môžete minimalizovať stránky do malých okien.

Orions Browser
Orions Browser
Developer: Marcelo de Souza
Price: $1.59

zdroj: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close