Najlepšie hudobné prehrávače pre Windows 10 | APLIKÁCIE

Zdroj: pexels.com

Radi počúvate hudbu, no neviete si vybrať, ktorý hudobný prehrávač je pre Vás ten najlepší? Pripravili sme si pre Vás 5 podľa nás najlepších hudobných prehrávačov pre Windows 10.

Groove Music

O aplikácii Groove Music sme písali už viackrát. Ide o jednoduchý no pritom veľmi prehľadný hudobný prehrávač pre Windows 10. Groove Music je od samotného Microsoftu a jeho najväčšou výhodou je možnosť používať ju na všetkých zariadeniach Windows, iOS alebo Android. Samozrejmosťou je aj kompatibilita so všetkými platformami od Microsoftu, ako Xbox One, Windows 10 Mobile a HoloLens.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: vlastný

VLC

Hudobný prehrávač VLC je jednoduchšou verziou klasickej desktopovej aplikácie VLC Media Player. Táto verzia prehrávača VLC je určená taktiež pre všetky platformy podobne ako Groove Music. Narozdiel od klasickej desktopovej aplikácie, VLC z obchodu Windows Store nepodporuje prehrávanie DVD a Blu-ray diskov.

Zdroj: vlastný
VLC UWP
VLC UWP
Developer: VideoLAN
Price: Free

Spotify Music

Spotify je zrejme najobľúbenejšia hudobná streamovacia služba na celom svete. Prednedávnom konečne zavítala aj do obchodu Windows Store, no zatiaľ je dostupná iba pre počítače a laptopy. Samozrejmosťou je možnosť predplatného ako aj prehrávanie hudby z Vášho počítača.

Zdroj: vlastný
Spotify Music
Spotify Music
Developer: Spotify AB
Price: Free+

Foobar2000

Hudobný prehrávač Foobar2000 mal prednedávnom zavítať aj do Windows Store. No nakoniec sa v obchode objavila iba jeho „mobile“ verzia, ktorá je určená najmä pre smartfóny a tablety. Klasickú Win32 Foobar2000 aplikáciu si môžete stiahnuť z linku nižšie. Tá ponúka veľké množstvo nastavení a prehrávanie širokej škály podporovaných multimediálnych súborov.

Zdroj: vlastný
foobar2000 mobile
foobar2000 mobile
Developer: Resolute
Price: Free

Klasická dekstopová foobar2000 aplikácia

Light Media Player

Light Media Player je jediný platený prehrávač z nášho zoznamu. Aplikácia stojí 4,99 eur, no určite stojí zato a rýchlo si ho obľúbite. Moderný dizajn, synchronizované texty piesní a podpora FLAC zaujmú takmer každého.

Zdroj: vlastný
Light Media Player
Light Media Player
Developer: Light Studio
Price: Free

Zdroj: vlastný

 

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre