SpravodajstvoZariadenia

Zverejnený bol ďalší krásny koncept zariadenia Surface Phone. Inšpirovaný bol najnovšími patentmi

Konceptov zariadenia Surface Phone sme videli už mnoho. Niektoré sú prepracované do najmenších detailov, niektoré sú iba čistým výmyslom autora a niektoré sú zase úplne nerealizovateľné. Tie najreálnejšie sú často inšpirované zverejnenými patentmi, ktorých bolo v posledných týždňoch naozaj mnoho. Hlavne to podnietilo dizajnéra Davida Breyera, ktorý sa rýchlo pustil do vytvárania nákresov a pred niekoľkými hodinami nám priniesol najnovší koncept zariadenia Surface Phone.

Dokonalý v každom uhle

Render z pohľadu Davida Breyera je naozaj úchvatný. Nie je urobený úplne presne podľa najnovších patentov Microsoftu, no takúto podobu by zrejme prijal každý z nás. Obrovský skladací bezrámikový displej s podporou stylusu Surface Pen, prepracovaná skladacia časť, ktorú Microsoft popisoval v najnovšom patente, a port USB-C. Asi takto si väčšina z nás predstavuje Surface Phone.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Koncept priniesol aj v klasických „Surface“ odtieňoch

Autor sa pohral aj s farbami a vytvoril koncept „smartfónu“ v dvoch ďalších farebných prevedeniach. Farby sú samozrejme v štýle a odtieňoch klasických Surface farieb, ktoré sú známe zo Surface laptopov a ich príslušenstva. Tmavá červená a tmavá tyrkysová sú naozaj typické farby Surface zariadení a musíme uznať, že aj na koncepte zariadenia Surface Phone vynikajúco sedia.

Nám len zostáva dúfať, že Microsoft Surface Phone, alebo skladací smartfón, predstaví už v roku 2018 a jeho dizajn sa bude niesť v aspoň čiastočne podobnom prevedení, aké vytvoril David Breyer. Čo na tento koncept hovoríte Vy? Prijali by ste Surface Phone v takejto podobe? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: onmsft.com, úvodný obrázok (David Breyer)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close