Zrušená Microsoft Lumia 960 ukazuje hliníkové telo v iPhone štýle

Zdroj: vlastný

Microsoft Lumia 950 pre mnohých fanúšikov Windows platformy bola dizajnovým sklamaním – hoci prišla so skvelým hardwarom, tak čo sa týka „vizáže“ nebolo to nič moc. Všetko však mohla zmeniť Lumia 960, ktorej fotografie sa dostali počas dnešného dňa na internet.

Ako môžete vidieť nižšie fotografiu zrušenej Lumie 960, tak zariadenie malo prísť v unibody hliníkov prevedení, spolu s dizajnom, ktorý sa niesol v duchu populárneho telefónu iPhone.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: Windowscentral.com

Podľa dostupných informácií zariadenie nieslo kódové označenie „Northstar“. Internetový magazín Windowscentral.com ďalej poznamenal, že hoci vývoj zariadenia bol ukončený, tak aj napriek tomu je smartfón využívaný pri testovanú najnovších zostavení Windows 10 Mobile.

Podľa zdroju fotografií zariadenie malo využívať procesor Snapdragon 820 a na zadnej strane mal byť hlavný fotoaparát s rozlíšením 20MP. Displej mal disponovať QHD rozlíšením.

V každom prípade, je veľká škoda, že zariadenie sa nedostalo na konci dňa ku koncovým používateľom. Podľa nášho názoru sa jedná o zariadenie, ktoré mohlo byť zaujímavé pre širokú škálu záujemcov minimálne z dizajnového hľadiska.

Zdroj: Windowscentral.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre