Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Zeblaze NEO 3 – moderné štýlové smart hodinky, ktoré sú momentálne dostupné za neodolateľne nízku cenu

Overený výrobca inteligentných hodiniek Zeblaze prichádza na trh s naozaj zaujímavým dizajnovým modelom

Výber inteligentných hodiniek nie je v už v týchto dňoch vôbec jednoduchou záležitosťou, keďže výrobcov, ako aj samotných modelov hodiniek je už nespočetne veľa. Ak ste ale fanúšikom dostupných elektronických doplnkov, ktoré ti môžu napomáhať pri športových aktivitách, či pri každodenných činnostiach, určite by ste nemali prehliadnuť túto ponuku na inteligentné hodinky Zeblaze NEO 3, ktoré sú najnovším prírastok do rodiny inteligentných hodiniek spoločnosti Zeblaze

Zeblaze NEO 3 za skvelých 25,39 eur nájdeš na e-shope Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zeblaze NEO 3

Nový model Zeblaze NEO 3 pokračuje v šľapajách svojich populárnych predchodcov NEO 2 a NEO, ktoré na trh prišli nie len s najnovšími technológiami, ale aj skvelou cenovkou. Nie je tomu inak ani v tomto prípade, keďže model NEO 3 prichádza s ešte lepším displejom, lepšou odolnosťou, ako aj dlhšou výdržou batérie a to aj napriek tomu, že cenovka hodiniek zostala zachovaná. 

zeblaze neo 3 2
Zdroj: Zeblaze

Hodinky Zeblaze NEO 3 prichádzajú s naozaj moderným a štýlovým dizajnom, ktorý sa hodí nie len na každodenné nosenie do práce, ale aj na prípadné športové aktivity. Oceľové telo hodiniek s fyzickými tlačidlami taktiež z nehrdzavejúcej ocele sú skvelo dopĺňané silikónovo koženým remienkom, ktorý je nie len priedušný a pohodlný ale zároveň pridáva štipku elegancie. 

zeblaze neo 3 remienok
Zdroj: Zeblaze

S týmito hodinkami vám naozaj nič neujde, či už ide o hovory a dôležité upozornenia, alebo o záznamy výkonov zo všetkých športových aktivít. Vysoko presné senzory ako akcelerometer, či snímač srdcovej frekvencie zaručujú neustále sledovanie vašich aktivít. Samozrejmosťou sú zabudované športové režimy, ako aj prepojenie s GPS vo vašom smartfóne, čím získate naozaj dokonalý prehľad o tom, kde ste sa pohybovali. 

zeblaze neo 3 snimac
Zdroj: Zeblaze

Už akýmsi štandardom moderných inteligentných hodiniek je dostupnosť spánkového monitoringu, ktorý nechýba ani v tomto prípade. Vo vašom smartfóne, respektíve v prehľadnej aplikácii, ktorá je dostupná ako pre iOS tak aj pre Android zariadenia, nájdete kompletný prehľad o fázach vášho spánku. 

zeblaze neo 3 funkcie
Zdroj: Zeblaze

Ako sme už spomínali vyššie, spoločnosť Zeblaze sa tentokrát zamerala na viacero vylepšení – prvým je naozaj špičková výdrž batérie, ktorá narástla až na 20 dní, respektíve 10 dní pri neustálom sledovaní srdcovej frekvencie. Druhým vylepšením je taktiež spomínaná odolnosť, ktorá tentokrát „narástla“ až na certifikát IP68, čo znamená, že sa pri vašich aktivitách už nemusíte nijako obmedzovať. 

zeblate neo 3 vodotesnost
Zdroj: Zeblaze

Inteligentné hodinky Zeblaze NEO 3 nájdete v ponuke e-shopu Cafago.com už za skvelých 25,39 eur s bezplatným doručením bez akýchkoľvek ďalších poplatkov

Zeblaze NEO 3 za skvelých 25,39 eur nájdeš na e-shope Cafago.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close