SpravodajstvoXiaomi

Že odpadkový kôš nemôže byť „Smart“? Toto je najnovší produkt z kuchyne Xiaomi

Pre mnohých z nás odpadkový kôš je na míle ďaleko od smart technológií. Čo sa však zdá jednému ako nepredstaviteľná kombinácia tak pre druhého je to bežná vec.

Xiaomi predstavuje chytrý odpadkový kôš

Spoločnosť Xiaomi v rámci crowdfundingovej platformy prináša skutočne nevšedný produkt, chytrý odpadkový kôš. Ak vás napadlo, že vynesie odpadky za vás tak sa mýlite. Prívlastok smart dostal z iného dôvodu. Dokáže totiž jeho používateľom pomôcť pri vykonávaní iných funkcií. Napríklad pri manipulácii s odpadom.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
inteligentny kos xiaomi
Zdroj: Gizmochina.com

Hlavnou funkciou tohto inteligentného koša je však jeho veko, ktoré sa dokáže automaticky na základe senzorov otvárať. Reaguje na ľudskú ruku do vzdialenosti do 35 centimetrov. Zároveň je vzduchotesné čo znamená, že vás zbaví nechcené pachu ako aj hmyzu, pre ktorý je tento pach lákavým objektom. Ďalšou zaujímavou funkciou je automatické balenie odpadkov. Inými slovami tento kôš vás zbaví boju s viazaním sáčku.

inteligentny kos xiaomi
Zdroj: Gizmochina.com

Veľkosť tohto odpadkového koša je 40 centimetrov a váži 3,5 kilogramu. Jeho kapacita je 15,5 litra. Určite sa pýtate na cenu, ktorá je podľa nás viac ako atraktívna – 199 juanov, teda menej ako 30€ čo je zhruba cena nerezových odpadkových košov. Kôš by mal byť distribuovaný prvým záujemcom už od prvej polovice septembra.

Zdroj: gizmochina.com

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close