APLIKÁCIE A HRYNávody

Zdajú sa vám ikony vo vašom Androide na domovskej obrazovke malými? Táto aplikácia prináša riešenia!

Ak sa vám zdajú ikony aplikácií malými a ich zväčšenie prostredníctvom systémových nastavení nie je dostačujúce, tak vám tento problém môže pomôcť vyriešiť aplikácia Giganticon.

Nie každému z nás slúži zrak, ako by sme si predstavovali. Väčšinou pribúdajúcim vekom vidíme horšie pričom nejde len o problém starších ľudí. Zhoršujúci sa zrak, trápi plynúcim časom stále väčšie množstvo mladých ľudí. Dôvodom je, že naše oči sú čoraz viac namáhanými vzhľadom na to, že vo všeobecnosti pracujeme so smartfónmi, počítačmi, či inou obdobnou elektronikou vo väčších frekvenciách, ako tomu bolo v minulosti. Mohlo by sa zdať, že na tento problém reagujú obrazovky smartfónov, ktoré sú z roka na rok väčšími. Nie je tomu však vždy tak. Dôvodom je, že softwarové nadstavby výrobcov smartfónov, umožňujú zväčšenie ikon len do určitej veľkosti, ktorá však nemusí byť dostatočnou. A práve na tento problém reaguje aplikácia Giganticon, ktorá dáva používateľom do rúk nástroj, prostredníctvom ktorého si môžu prispôsobiť veľkosť ikon.

Takto si môžete zväčšiť ikony aplikácií na domovskej obrazovke vášho Androidu

Giganticon je aplikáciou, ktorú môžete stiahnuť z obchodu Google Play. Dostupnou je zadarmo. Ide vskutku o šikovný nástroj, ktorý je schopným zväčšiť ikony aplikácií na domovskej obrazovke smartfónu. Samotné fungovanie aplikácie je veľmi jednoduché pričom paradoxom zostáva, že obdobných aplikácií v obchode Play je minimum, hoci sú mnohými používateľmi žiadanými.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Giganticon - Big Icons
Giganticon - Big Icons
Developer: Gabriel Taubman
Price: Free

Prejdime však rovno k tomu, ako táto aplikácia funguje. Potom, ako ju stiahnete do vášho smartfónu, tak si otvorte úvodnú obrazovku vášho smartfónu. Chvíľku podržte obrazovku na prázdnom mieste, ako keď chcete pridať widget na úvodnú obrazovku smartfónu. Následne z ponuky widgetov vyberte Giganticon. V ďalšom kroku vás aplikácia vyzve k zvoleniu odkazu na aplikáciu, ktorú chcete pridať na plochu.

Potom, ako pridáte odkaz na aplikáciu na vašu úvodnú obrazovku, tak ju podržte. Následne budete môcť prispôsobiť veľkosť ikony tak, aby vám vyhovovala.

Týmto spôsobom môžete pridať viac menej ľubovoľný počet ikon aplikácií na úvodnú obrazovku smartfónu.

Pevne veríme, že tip na aplikáciu sa vám páčil a bol pre vás užitočným. Budeme radi, ak článok podporíte, či už lajkom na sociálnej sieti Facebook, alebo jeho následným zdieľaním. Poznáte iné obdobné užitočné aplikácie, o ktorých sme ešte nepísali? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close