APLIKÁCIE A HRYSponzorovaný obsahSpravodajstvo

Zaspomínaj si na staré dobré časy retro hier! Túto plug-and-play konzolu za pár desiatok eur si jednoducho zamiluješ

Chceš sa vrátiť do starých dobrých časov retro hier? Retro konzola s bezdrôtovými ovládačmi ťa nevyjde vôbec draho, tak na čo ešte čakáš.

Patríš medzi milovníkov retro hier, poprípade sa chceš vrátiť do starých dobrých časov? Retro herná konzola PS3000 rozhodne poteší všetkých nadšencov retro hier, no zároveň ponúkne kopec zábavy napríklad na dovolenkách alebo výletoch. Konzola je o čosi väčšia ako bežné USB, pričom pre spustenie tých najlepších retro herných titulov ju stačí zapojiť priamo do TV. S dvojicou bezdrôtových ovládačov ťa pritom takáto retro zábavke nevyjde vôbec draho. S kupónom „6161P41E“ ju na e-shope Geekbuying.com zoženieš už za 34,60 eur, tak nad čím vôbec váhaš!

Retro konzolu PS3000 už za 34,60 eur v DE sklade nájdeš na Geekbuying.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Retro konzola PS3000 – kopec zábavy takmer kedykoľvek a kdekoľvek

Herná retro konzola PS3000 patrí medzi najspratnejšie retro konzoly na trhu, keďže svojou veľkosťou sa dokáže porovnávať s väčšími USB úložiskami. Aj spoločne s dvomi ovládačmi si ju môžeš zo sebou zobrať naozaj kdekoľvek, kde vieš, že bude k dispozícii TV alebo akýkoľvek monitor. Konzolu stačí zapojiť priamo do HDMI portu daného zariadenia, pripojiť napájanie, zapojiť vysielač pre bezdrôtové ovládače a nekonečná zábava môže odštartovať. 

retro herna konzola ps3000 2
Zdroj: Geekbuying.com, Vosveteit.sk (úprava)

Konzola beží na špeciálnej verzii operačného systému Linux, čo zaručuje rýchly chod systému. Použitie špeciálnej verzie Linuxu zároveň umožňuje spustenie viacerých herných emulátorov. Dvere sú tak otvorené takmer všetkým retro hrám ktoré nájdeš v éteri, no ak nemáš zbierku svojich obľúbených retro hier, nemusíš sa obávať práce navyše. V konzole je totižto nahratých kopec tých najznámejších herných titulov, ktoré ti určite vyčaria úsmev na tvári. S priateľmi si tak môžete zaspomínať na staré dobré časy hier ako Crash Bandicoot 3, Mortal Combat, WWF, Prince of Persia a tisícky ďalších!

Retro konzolu PS3000 už za 34,60 eur v DE sklade nájdeš na Geekbuying.com

Ak sa chceš ponoriť do sveta retro hier spoločne so svojimi priateľmi, určite neprehliadni aktuálnu akciu na e-shope Geekbuying.com. S kupónom „6161P41E“ totižto môže byť herná retro konzola PS3000 tvoja už za neuveriteľných 34,60 eur! Aj napriek tomu, že sa jedná o tak lacnú „zábavku“, je dostupná aj v nemeckom sklade. Doručenie za minimálny poplatok 2,30 eur tak bude nielenže expresne rýchle, ale zároveň ťa zbaví zbytočností ako clo a DPH. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close