Youtube Rewind 2019: Google zverejňuje zoznam Youtube videí, ktoré v tomto roku zaujali Slovákov najviac!

Pozrite si videá, ktoré na kanáloch najväčšie video serveru na svete, Youtube, zaujali Slovákov najviac. Toto je YouTube Rewind 2019.

Youtube trendy
Zdroj: Vosveteit.sk

Spoločnosť Youtube zverejnila lokálne rebríčky, ako hudobných, tak aj nehudobných videí, ktoré používateľov najväčšieho video serveru na svete, zaujali najviac. Výnimkou nie je ani Slovensko.

Youtube Rewind 2019 – Toto sú videá, ktoré Slovákov zaujali v tomto roku najviac

„Kráľom“ spomedzi nehudobných videí na Slovenskom  Youtube sa stal novembrový zápas bojových umení MMA medzi Slovákom Attilom Véghom a Čechom Karlosom Vémolom. Len pre zaujímavosť, našim bratom z Českej republiky sme „nakopali“ zadok, a to len za 2 minúty a 7 sekúnd.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

V prípade hudobných videí Slovákov najviac zaujlo video s legendárnym Karlom Gottom, ktorý nás bohužiaľ v tomto roku opustil.

VÝZNAMNÉ UDALOSTI AJ ZÁBAVA

Rebríček nehudobných videí reflektuje aj ďalšie rôzne spoločensky významné udalosti okolo nás. Okrem už vyššie spomenutého MMA zápasu storočia, si neobvyklú pozornosť získala nahrávka rozhovoru medzi bývalým generálnym prokurátorom Dobroslavom Trnkom a Marianom Kočnerom, ktorú na svoj YouTube kanál nahral Denník N. K slovu sa hlási aj jedna veľmi radostná udalosť svadba Jasminy Alagič a Rytmusa. Začiatkom roka sa zase slávne-neslávne preslávila obec Fekišovce, kedy sa jej ustanovujúce obecné zastupiteľstvo stalo hitom internetu. Slováci si nenechali ujsť ani Show Jana Krausa, ktorej hosťom bola vtedy ešte len kandidátka na prezidenta Zuzana Čaputová, neskôr zvolená za prezidentku Slovenskej republiky,“ hovorí Alžbeta Houzarová, PR manažérka Googlu pre Českú republiku a Slovensko.

Nižšie si môžete pozrieť zoznam, ako hudobných, tak aj nehudobných videí, ktoré Slovákov zaujali v tomto roku najviac.

Slovenský YouTube Rewind 2019 – najpopulárnejšie nehudobné videá:

Nižšie si môžete pozrieť nehudobné videá (pozn. redakcie: s výnimkou MMA zápasu, ktorý nájdete vyššie), ktoré zaujali Slovákov v roku 2019 najviac.

Slovenský YouTube Rewind 2019 – najpopulárnejšie hudobné videá:

Nižšie si môžete pozrieť zoznam hudobných videí, ktoré zaujali Slovákov v roku 2019 najviac (pozn. redakcie: s výnimkou videa večného slávika Karla Gotta (česť jeho pamiatke) a jeho dcéry Charlotty, ktorý nájdete vyššie).

Našli ste medzi videami nejaké svoje obľúbené video? Prípadne, zaujalo Vás v tomto roku nejaké video, ktoré v rebríčku nie je, ale malo by byť? Dajte nám ho vedieť nižšie v komentároch.

Zdroj: spracovanie Tlačovej správy

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre