SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi zdieľa ďalšie kľúčové vlastnosti zariadenia Redmi Note 8 Pro. Máme sa na čo tešiť!

Redmi Note 8 Pro podľa informácií, ktoré zdieľala spoločnosť Xiaomi bude herným smartfónom s vodným chladením a 64-megapixelovou kamerou.

Spoločnosť Xiaomi Redmi dnes zdieľala ďalšie informácie ohľadne smartfónu Redmi Note 8 Pro, ktoré sa týkajú jeho príslušenstva a vybraných vlastností. Na tému upozorňuje portál fonearena.com.

Skutočne herný smartfón

Smartfón Redmi Note 8 Pro podľa zverejnených informácií ponúkne herné  príslušenstvo v podobe gamepadu, ktorý ocenia hráči mobilných hier, Vďaka nemu bude možné smartfón premeniť v prenosnú hernú konzolu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Redmi-Note-8-Pro-Gaming-Accessory-1024x879
Via Fonearena.com

U  gamepadu to však neskončí, smartfón bude totiž ďalej vybavený vodným chladením, podobným ako v prípade smartfónov Black Shark v kombinácii  s obrazovkou s vysokou zobrazovacou frekvenciou. Spoločnosť zatiaľ však bližšie nešpecifikovala frekvenciu obnovy obrazovky. Ďalej, vodné chladenie by malo byť schopné znížiť teplotu zariadenia o 4 až 6 stupňov v porovnaní s inými smartfónmi.

Redmi-Note-8-Pro-Liquid-Cooling-768x1024
Via Fonearena.com

Nie je už žiadnym tajomstvom, že smartfón bude  vybavený herným procesorom Helio G90T od spoločnosti Mediatek. Hoci mnohí tejto značke moc nefandia, tak podľa zverejneného výsledku z  AnTuTu sa aj napriek tomu bude jednať o nadpriemerne výkonné zariadenia. Procesor totiž dosiahol skóre 283 333 bodov, čo je viac bodov ako v prípade procesora Snapdragon 710.

Redmi-Note-8-Pro-AnTuTu-Helio-G90T-1024x576
Via Fonearena.com

Čerešničkou na torte má byť 64-megapixelová kamera s  veľkosťou jedného pixelu je 1,6 μm, ktorá ponúkne o  34% viac optických informácií, ako 48-megapixelový snímač. Kamera ďalej ponúkne aj technológiu  Pixel Binning (pozn. redakcie: Pixel Binning je technológia, ktorá zlučuje 4-megapixely v jeden).

Smartfón Redmi Note 8 Pro bude predstavený po boku chytrej televízie Redmi TV 29. augusta.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close