Xiaomi začalo pridávať do MIUI 3 nové widgety na ovládanie hudby. Pozrite sa, ako vyzerajú! Páčia sa vám?

Xiaomi pridáva do rozhrania MIUI spolu s verziou aplikácia Hudba V4.3.0.4 nové miniaplikácie na ovládanie hudby. Pozrite sa, ako vyzerajú.

Widgety Xiaomi
Zdroj: Vosveteit.sk

Xiaomi je známe tým, že ako plynie čas, tak nielen pridáva nové funkcie či nastavenia do svojich smartfónov, ale vylepšuje aj tie existujúce. Najnovšie, ako informuje portál xiaomiadictos.com s odvolaním sa na známku MIUI komunitu, MIUIes, upozorňuje na to, že spoločnosť vylepšuje miniaplikácie určené na ovládanie hudby. Poďme sa spolu pozrieť na to, čo si pre nás vymyslel čínsky technologický gigant tentokrát.

Xiaomi pridáva nové widgety na ovládania hudby

Portál konkrétne upozorňuje na aktualizáciu hudobnej aplikácie My Music, resp. aplikácie Hudba v Xiaomi telefónoch na verziu V4.3.0.4, ktorá v prípade čínskych verzií ROM, pridáva nové miniaplikácie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ako môžete nižšie v náhľadoch vidieť, tak celkovo pribudli 3 nové widgety, ktoré sa od seba však mierne líšia. Každá novopridaná miniaplikácia má iné možnosti správy a ovládania hudobného prehrávača.

Dva z troch widgetov ponúkajú ovládanie naposledy prehrávaných skladieb a tretí widget ponúka rýchly prístup k často využívaným funkciám. Všetky widgety ponúkajú prístup k funkciám bez toho, aby ste museli fyzicky otvárať aplikáciu a upravovať nastavenia, či ju ovládať z jej rozhrania.

Samozrejme, ako sme už vyššie naznačili, tak nové miniaplikácie zatiaľ evidujú používatelia s čínskou verziou ROM a na teraz je neznáme, kedy update príde i ku globálnym používateľov. Druhým dychom treba dodať, že ako sme u spoločnosti zvyknutí, tak funkcie z čínskej verzie MIUI, resp. čínskych mutácií aplikácií, k nám prichádzajú s niekoľko dňovým až týždňovým oneskorením. Inými slovami, budeme si musieť ešte nejaký ten piatok počkať, kým nové miniaplikácie budú dostupné aj u nás.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre