SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi v MIUI 11 testuje nové možnosti prispôsobenia si displeja

Xiaomi pracuje na nových nastaveniach obrazovky v MIUI 11 nadstavbe, ktoré umožnia používateľom zmeniť si farebný gramut.

Nadstavba MIUI 11 od spoločnosti Xiaomi je v súčasnosti dostupná pre viac ako 40 modelov smartfónov, vrátane slabších zariadení. Spoločnosť tak priniesla viacero nových funkcionalít aj do starších zariadení a vyzerá to tak, že s ich prinášaním neskončila. Portál xda-developers.com poukazuje na jednu z ďalších funkcionalít, ktorú spoločnosť aktívne testuje. Konkrétne hovorí o nových možnostiach prispôsobenia displeja, ktoré dávajú používateľom viac voľnosti, ako si prispôsobiť displej podľa svojich preferencií.

Nastavenia nižšie sa objavili v skorých zostaveniach BETA verzie MIUI 11 na stránke so skrytými nastaveniami. Nastavenia umožňujú napríklad zmenu farebného gramutu (pozn. redakcie: gramut predstavuje schopnosť zariadenia zobraziť nejakú farbu)na jednu zo štyroch dostupných možností (vylepšené, originálne, P3 a sRGB). Okrem toho, nová stránka nastavení odhaľuje, že používatelia si budú môcť nastaviť aj sýtosť úrovne jednotlivých farieb vo farebnom RGB a HSV priestore.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Okrem toho, po vykonaní hocijakej úpravy, by sa používateľovi vo vrchnej časti obrazovky mal zobraziť náhľad zmien, pričom nebude chýbať možnosť ich uloženia zmien,  resp. zahodenia.

Momentálne nie je známa informácia, kedy túto funkciu spoločnosť Xiaomi oficiálne sprístupní pre svoje zariadenia.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close